کدخبر: 11851

تصادف وحشتناک در اتوبان همت| پراید از وسط نصف شد

در بزرگراه همت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه حادثه ساز شد.

 سرهنگ علی  اصغر شریفی به نقل از  رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر گفت: در ساعت 16:45 شب گذشته  و  در پی رصد دوربین های کنترل ترافیک از محدوده های معابر پایتخت  مبنی بر یک فقره برخورد و واژگونی سواری پراید دربزرگراه همت به شرق_پردیسان  ، بلافاصله گشت تصادفات منطقه 23  پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

واژگونی پراید در بزرگراه همت

وی افزود: با حضور تیم کارشناسی در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا چند دور به دور خود چرخیده و پس از  برخورد با  گاردریل های  میانی بزرگراه  بروی سقف واژگون و در نهایت متوقف می گردد .

وی  تصریح کرد: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس در محل حادثه این راننده  توسط نیروهای اورژانس بدلیل جراحات وارده به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل و خودروی وی نیز توسط جرثقیل راهور به محل ایمن انتقال یافت.

سرهنگ شریفی در پایان از رانندگان خواست: در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف و از حرکاتی که باعث شود توجه شما از رانندگی پرت شود، خودداری نمایند .

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها