کدخبر: 12029

کرمانشاه به خون کشیده شد| قتل وحشیانه بعد از 3 سال فاش شد

کاراگاهان پلیس آگاهی در ادامه و پس از مدت ها کار اطلاعاتی و تحقیقات شبانه‌روزی موفق به شناسایی مخفیگاه هر 2 قاتل فراری یکی در شهرستان شهریار استان تهران و دیگری در یکی از محلات حاشیه‌ای کرمانشاه شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 2 برادر قاتل که پس از ارتکاب جرم در سرپل ذهاب به شهرهای کرمانشاه و شهریار تهران گریخته بودند، خبر داد.

سرهنگ "علی کرمی" اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در شهرستان سرپل ذهاب که روزهای ابتدایی اسفند 1398 رخ داد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: تحقیقات ابتدایی پلیس نشان می‌داد در جریان یک درگیری مسلحانه که به خاطر اختلافات خانوادگی بوده 2 برادر 36 و 28 ساله با تیراندازی به سمت افراد دیگر باعث قتل 2 نفر و زخمی شدن 2 تن دیگر شده و اقدام به فرار کرده‌اند.

سرهنگ کرمی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی در ادامه و پس از مدت ها کار اطلاعاتی و تحقیقات شبانه‌روزی موفق به شناسایی مخفیگاه هر 2 قاتل فراری یکی در شهرستان شهریار استان تهران و دیگری در یکی از محلات حاشیه‌ای کرمانشاه شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: کاراگاهان پس از شناسایی مخفیگاه قاتلان فراری 2 تیم را به مناطق یاد شده اعزام و به صورت همزمان پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی هردو برادر قاتل را دستگیر کردند.

وی در پایان از معرفی قاتلان دستگیر شده به دستگاه قضائی شهرستان سرپل ذهاب محل وقوع جرم، جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها