کدخبر: 12055

78 مرد مسلح دستگیر شدن| این باند کشور را ناامن کرده بودند

ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی 78 نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز خبر داد و گفت: در این طرح 84 قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در سطح استان کشف شد. سردار "سید محمد صالحی" با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با دارندگان سلاح غیر مجاز و عاملان تیراندازی در سطح استان اظهار داشت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با همکاری سایر یگان‌های انتظامی استان، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیر مجاز را به مدت ۴ روز در سطح استان به مرحله اجرا در آورد.

 

وی افزود: ماموران پلیس با رصد اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی 78 نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز و عاملان تیراندازی را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در اجرای این طرح 84 قبضه سلاح غیر مجاز، شامل 29 قبضه سلاح جنگی، 55 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و همچنین 18 هزار و 245 فشنگ کشف شد.

سردار صالحی با بیان اینکه وجود سلاح غیرمجاز یکی از عوامل بستر ساز جرایم خشن اعم از تیراندازی، قتل و سرقت‌های مسلحانه است، تصریح کرد: مجموعه انتظامی با جدیت تمام و قاطعانه با دارندگان سلاح غیرمجاز و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی مردم برخورد می کند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها