کدخبر: 12096

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

فرهاد مجیدی ترکیب استقلال را بهم زد

تیم فولاد در هفته بیست و ششم با نتیجه یک بر صفر تیم صنعت نفت را شکست داده بود و طی ۱۱ مسابقه اخیر شکستی را تجربه نکرده است.

استقلال تهران در مسابقه هفته بیست و هفتم امروز میهمان تیم فولاد خوزستان خواهد بود.تیم استقلال تهران در چارچوب مسابقات هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹:۴۵ امروز در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز به مصاف تیم فولاد خوزستان خواهد رفت. آبی پوشان تهرانی با گذشت ۲۶ هفته از مسابقات شکستی را تجربه نکرده‌اند و در بازی هفته گذشته مقابل شهرخودرو با گل دیرهنگام آرمان رمضانی سه امتیاز دیگر را به دست آوردند.

 

تیم فولاد در هفته بیست و ششم با نتیجه یک بر صفر تیم صنعت نفت را شکست داده بود و طی ۱۱ مسابقه اخیر شکستی را تجربه نکرده است. آبی پوشان برابر فولاد طی ۳ دیدار قبلی گلی دریافت نکرده‌اند و این فاکتور مهمی برای آنها مقابل حریف امروزشان محسوب می‌شود.

تیم استقلال دو بازیکن را برای بازی امروز در اختیار نخواهد داشت. روزبه چشمی به دلیل مصدومیت بازی امروز را از دست داده و برابر آلومینیوم اراک و مس رفسنجان هم غایب خواهد بود. همچنین رودی ژستد به دلیل چهار اخطاره بودن در سفر به اهواز تیمش را همراهی نکرد.

بعد از پایان محرومیت سید حسین حسینی، او به ترکیب اضافه می‌شود و علیرضا رضایی دوباره نیمکت نشین خواهد بود. رضایی در مسابقه قبلی عملکرد مناسبی ارائه کرد و دروازه‌اش را هم بسته نگه داشت.

در خط دفاعی برخلاف مسابقه گذشته محمد دانشگر، رافائل سیلوا و عارف غلامی دفاع سه نفره را تشکیل خواهند داد. در خط میانی صالح حردانی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور و جعفر سلمانی بازی خواهند کرد. نیک نفس در مسابقه قبلی بعد از مصدومیت جانشین چشمی شده بود.

کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده و آرمان رمضانی هم به احتمال زیاد انتخاب مجیدی در خط حمله خواهند بود. رمضانی در نیمه دوم بازی شهرخودرو به جای ارسلان مطهری وارد ترکیب شده بود و پس از یک ضربه به تیرک، در دقیقه ۸۸ موفق شد گل نجات‌بخش را وارد دروازه حریف کند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال برابر فولاد خوزستان به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا، محمد دانشگر، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، صالح حردانی، امیر حسین حسین زاده، کوین یامگا و آرمان رمضانی

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها