کدخبر: 12101

پلنگ وحشی مرد را تیکه پاره کرد| حمله پلنگ شهر را به وحشت انداخت

در ساعت 17 و 35 دقیقه تاریخ 23 اردیبهشت ۱۴۰۱ در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر حمله پلنگ به آقایی ۵۹ ساله در کوه های روستای ماروسک، بلافاصله آمبولانس پایگاه کمال الملک(کلاته محمدجان) به محل حادثه اعزام شد.

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان گفت: به کمک کارشناسان اورژانس ۱۱۵ آقای ۵۹ ساله که به دنبال حمله پلنگ مصدوم شده بود نجات یافت.

مصطفی افشارنیک گفت: در ساعت 17 و 35 دقیقه تاریخ 23 اردیبهشت ۱۴۰۱ در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر حمله پلنگ به آقایی ۵۹ ساله در کوه های روستای ماروسک، بلافاصله آمبولانس پایگاه کمال الملک(کلاته محمدجان) به محل حادثه اعزام شد.

افشارنیک افزود: هنگام رسیدن بر بالین مصدوم مشخص می شود که ابتدا پلنگ حمله ور شده و در ادامه مصدوم از کوه غلتیده و دچار ضربه به سر و جراحات از ناحیه سر و صورت شده، به طوری که آثار پنجه پلنگ در گردن و صورت مصدوم مشهود بوده است.

او ادامه داد: بعد از انجام اقدامات درمانی توسط کارشناسان اورژانس ۱۱۵، مصدوم تحت مراقبت به مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم منتقل شد و در حال حاضر وضعیت عمومی و هوشیاری مصدوم مساعد می باشد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها