کدخبر: 12116

بازیکنان جدید تیم ملی چه کسانی هستن؟

شهاب زاهدی بازیکنی است که ساق پایش به تازگی شکسته است؛ سامان قدوس و کاوه رضایی هم آسیب‌دیده بودند و تازه دارند تمرینات خود را آغاز می‌کنند.

مدیر تیم ملی فوتبال ایران توضیحاتی را پیرامون لیست آتی تیم ملی و البته شرایط اخذ ویزا برای سفر به کانادا ارائه کرد.حمید استیلی که میهمان برنامه شب‌های فوتبالی بود، در توضیح مصدومان تیم ملی گفت: وحید امیری بازیکنی است که تاثیرگذار است و من با او تلفنی صحبت کردم و شرایطی که دارد را پرسیدم؛ عمل او موفقیت‌آمیز بوده و انشالله با فیزیوتراپی برای من به جام جهانی برسد، چون به او نیاز داریم؛ شجاع خلیل‌زاده ایشان هم تازه عمل کرده و تمرینات خود را رفته رفته آغاز کرده تا ایشان هم در روزهای آینده بتواند به جمع ما برسد.

 

وی افزود: شهاب زاهدی بازیکنی است که ساق پایش به تازگی شکسته است؛ سامان قدوس و کاوه رضایی هم آسیب‌دیده بودند و تازه دارند تمرینات خود را آغاز می‌کنند.

استیلی با اشاره به وضعیت سایر بازیکنان تیم ملی گفت: بقیه بازیکنان با صحبتی که من با دکتر خانلری داشتم، مشکلی ندارند؛ ما امیدواریم که همگی به جام جهانی برسند، البته نسبت به لیست نهایی و ۳۰-۴۰ نفره که ما داریم که آقای اسکوچیچ درباره آن تصمیم می‌گیرند.

مدیر تیم ملی ایران درباره زمان اعلام فهرست بعدی تیم ملی گفت: دوشنبه آقای اسکوچیچ می‌آیند و لیستی را باید بدهند؛ چون بحث کروناست و در بحث ویزا هم مقداری مشکل داریم، باید لیست زودتر اعلام شود. خوشبختانه دو روز قبل از فیفادی می‌آیند، البته چون لیگ‌ها پایان پیدا کرده همه می‌توانند بیایند و فقط لیگ بلژیک است که تاریخ پایان آن متفاوت بوده و برای همین مسئله چون همه بچه‌ها هستند، طی صحبتی که امروز با آقای اسکوچیچ داشتیم قرار است ما یک اردوی ۵ روزه در تهران داشته باشیم.

استیلی با اشاره به فرآیند اخذ ویزای کانادا توضیح داد: چون ما باید برویم ویزای‌مان را از آنکارا ترکیه بگیریم، دیروز با آقای محمودی‌فر سرکنسول ترکیه هم من صحبت کردم که ما در آنکارا هم زمین تمرین داشته باشیم و بتوانیم آنجا هم تمرین کنیم؛ همه دارند کمک می‌کنند، حتی سرکنسول ما در ترکیه گفتند که به اینجا بیایید و من زمین بشیکتاش را برای شما بگیرم که ما گفتیم در آنکارا هستیم و اگر بتوانند در آنکارا زمین بگیرند.

وی افزود: بحث بیومتریک را از طریق ایران به صورت آنلاین می‌توانیم انجام بدهیم اما باید به آنکارا برویم و دو روز آنجا باشیم تا بتوانیم ویزای‌مان را بگیریم و از طریق آنکارا به سمت ونکوور پرواز کنیم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها