کدخبر: 12205

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

ستاره استقلال می ماند

استقلال پس از تساوی با ارزش با سپاهان در اصفهان، در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد رفت. شاگردان مجیدی برای نزدیک تر شدن به قهرمانی نیاز به پیروزی در این دیدار داشتند.

اصغر طالب نسب پیشکسوت باشگاه استقلال اظهار کرد: استفاده درست از جوانان یک هنر است که خوشبختانه آقای مجیدی علم و شجاعت این کار را داشت. عملکرد آقای حسین زاده و سایرین هم خوب و قابل قبول بود. امیدوارم قرارداد این بازیکنان با استعداد مثل حسین زاده پنج ساله تمدید شود تا استقلال از حضور چنین بازیکنانی بی بهره نشود و مثل برخی ها به یکباره سر از امارات و قطر درنیاورند.

استقلال پس از تساوی با ارزش با سپاهان در اصفهان، در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف فولاد رفت. شاگردان مجیدی برای نزدیک تر شدن به قهرمانی نیاز به پیروزی در این دیدار داشتند. بازی در نیمه اول از تب و تاب بالایی برخوردار نبود و با نتیجه بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم روی یک ارسال خوب از حردانی، امیرحسین حسین زاده با شوتی زیبا دروازه شهاب گردان را باز کرد. استقلال بعد از پیش افتادن از فولاد، به حفظ نتیجه و اداره بازی مشغول شد تا در دقیقه ۷۳ صالح حردانی موفق شد دروازه تیم سابق خود را برای بار دوم باز کند تا خیال فرهاد و یارانش از بابت پیروزی راحت شود.

استقلال با این برد و شکست پرسپولیس از سپاهان، قهرمانی خود را مسجل کرد. دست یافتن به عنوان قهرمانی پس از ۹ سال شور و حال زیادی را در بین هواداران استقلال ایجاد کرده و آن ها امیدوار هستند تا در سه بازی آینده نیز بازی ها را بدون شکست جلو ببرند تا با رکوردی بی نظیر فصل را به اتمام برسانند. پس از قطعی شدن قهرمانی استقلال، کارشناسان از عوامل مختلفی که در این موفقیت فوق العاده نقش داشتند نام بردند. برای بررسی بیشتر این موضوع گسترش نیوز گفت و گویی با اصغر طالب نسب پیشکسوت باشگاه استقلال انجام داده که در ادامه می‌خوانید.

 خبر روز  اخبار بورس  قیمت دلار امروز

 استقلال با حسین زاده ۵ ساله تمدید کند / تیم مجیدی ستاره محور نبود

 مهاجم گلزن استقلال ساز جدایی زد؟

 صید جذابی که ناجی فرهاد و استقلال شد

اصغر طالب نسب پیشکسوت استقلال درباره عملکرد آبی پوشان مقابل فولاد گفت: استقلال با آنالیز دقیق فولاد، موفق شد که یکی از بهترین نمایش های خود را در اهواز ارائه کند. بنده به شخصه تصور بازی سخت تر و نزدیک تری را داشتم ولی استقلال در این دیدار فراتر از تصورات ظاهر شد و فوتبال خود را به ویژه در نیمه دوم به رقیب اهوازی دیکته کرد. خوشبختانه نتیجه دلخواه به دست آمد و قهرمانی استقلال هم قطعی شد.

او در رابطه با عوامل موفقیت استقلال در این فصل اظهار کرد: زمانی که تیم به نتیجه مطلوب می رسد، طبیعتا عوامل زیادی می تواند در این راه دخیل باشد. به عنوان مثال در بحث مدیریت، استقلال بر خلاف فصول گذشته از این بابت ضربه نخورد. در ابتدای فصل آقای آجورلو پیشکسوتان باشگاه را دور هم جمع کرد و با اطمینان قول قهرمانی داد. در ادامه هم با تصمیماتی که از سوی مدیریت باشگاه اتخاذ شد، همه شاهد این موضوع بودیم که بر عکس مدیران قبلی، اراده لازم برای رسیدن به هدف اصلی تیم که قهرمانی باشد، وجود داشت.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: درمورد کادرفنی هم باید بگویم که فرهاد مجیدی که خود از بدنه باشگاه بود، موفق شد از منظر فنی عملکرد مناسبی داشته باشد و تیم را هفته ها در صدر نگه دارد و در نهایت نیز به قهرمانی برساند. در مجموع استقلال با وجود برخی ضعف ها، از همه نظر تیم یکدست و منسجمی بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها