کدخبر: 12374

گروگانگیری کودک 7 ساله خانواده را تا لب سکته برد| جزئیات باورنکردنی

آدم ربایان طی تماس تلفنی با پدر کودک تماس تقاضای سه میلیارد تومان پول در ازای آزادی این کودک کردند که پلیس با انجام کار اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی محل اختفای آدم ربایان و همچنین محل نگهداری کودک را شناسایی کردند.

 در پی اعلام یک مورد گزارش آدم‌ربایی یک فرد در شهرستان حاجی‌آباد ، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.با اقدام به موقع و هوشمندانه پلیس و دستگاه اطلاعاتی استان کودک ۷ ساله ربوده شده در کمتر از ۲۴ ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (۳۱ اردیبهشت ماه)، در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام یک مورد گزارش آدم‌ربایی یک فرد در شهرستان حاجی‌آباد ،بلافاصله  پیگیری موضوع در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت. سردار غلامرضا جعفری افزود: ماموران با تشکیل اکیپی به محل اعزام وقوع حادثه اعزام که پس از  بررسی های میدانی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد یک کودک ۷ ساله از مقابل منزل ربوده و به مکان نامعلومی منتقل شده است.

وی  تصریح کرد: آدم ربایان طی تماس تلفنی  با پدر کودک تماس تقاضای سه میلیارد تومان پول در ازای آزادی این کودک کردند که پلیس با انجام کار اطلاعاتی  و بهره گیری از شیوه های پلیسی محل اختفای آدم ربایان و همچنین محل نگهداری کودک را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: با اعزام تیم عملیاتی به محل اختفای آدم ربایان، عملیات آزاد سازی کودک آغاز و ضمن دستگیری آدم ربایان  (شامل یک خانم و ۲ آقا) کودک ربوده شده در کمتر از ۲۴ ساعت در سلامت کامل آزاد و به آغوش خانواده بازگشت و متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع  قضایی  معرفی و تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها