کدخبر: 12541

نوزاد پیدا شده در سطل زباله چه شد؟+ فیلم

روز یکشنبه خبری در مورد کشف یک نوزاد از سطل زباله در محله نازی آباد تهران به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس در محل حاضر شده و اقدامات اولیه درمانی را به روی این نوزاد تازه متولد شده انجام دادند.

یحیی صالح طبری، رییس مرکز اورژانس تهران در این باره گفت:‌ روز یکشنبه خبری در مورد کشف یک نوزاد از سطل زباله در محله نازی آباد تهران به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس در محل حاضر شده و اقدامات اولیه درمانی را به روی این نوزاد تازه متولد شده انجام دادند.

درپی انتشار ویدیویی در فضای مجازی از پیدا شدن یک نوزاد تازه متولد شده در سطل زباله، رییس مرکز اورژانس تهران توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.صبح امروز ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از کشف یک نوزاد تازه متولد شده از سطل زباله بود. در این ویدیو نوزادی که بند نافش هنوز جدا نشده بود، داخل دو کیسه پلاستیکی سفید و مشکی در سطل زباله قرار گرفته و یکی از شهروندان آن را از داخل سطل خارج می‌کند. انتشار این ویدیو بازخورد زیادی در فضای مجازی داشت.

یحیی صالح طبری، رییس مرکز اورژانس تهران در این باره گفت:‌ روز یکشنبه خبری در مورد کشف یک نوزاد از سطل زباله در محله نازی آباد تهران به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس در محل حاضر شده و اقدامات اولیه درمانی را به روی این نوزاد تازه متولد شده انجام دادند. در ادامه نیز این نوزاد به داخل آمبولانس منتقل شده و پس تمیز کردن بدن به یکی از بیمارستان‌های همان محدوده منتقل شد.

پیگیری ایسنا از بیمارستان نیز حکایت از آن دارد که وضعیت عمومی این نوزاد که جنسیتش پسر است، مساعد و خوب است.شیرازی، روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶ در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: نوزاد پیدا شده در سطل زباله نازی آباد سالم و پسر است.شهروندان نوزاد را تمیز و اورژانس به بیمارستان امیرالمومنین  منتقل کرده است.نوزاد هم اکنون سالم و با مشخص شدن وضعیتش به بهزیستی تحویل داده می شود.دو روز پیش ساعت هفت بعد ازظهر در  محله نازی آباد ،خیابان شیر محمدی یک نوزاد رها شده در کیسه‌ای پیدا شد که  هنوز بند نافش وصل بود و کمتر از دوساعت بود که در کیسه قرار گرفته بود.از ساعتی پیش نیز ویدئو پیدا شدن این نوزاد از سطل زباله در فضای مجازی در حال انتشار است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها