کدخبر: 12934

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

مشهد به خون کشیده شد| قتل وحشتناک پسردایی| قاتل کجاست؟

ساعت 9 شب بود که «تاکسی تلفنی» را تعطیل کردم و در حال بازگشت به خانه بودم که دیدم پسرم و پسر دایی اش به خاطر «گوشی تلفن» بحث می کنند.

سجادپور- جوانی که متهم است در حضور پدرش، پسردایی خود را هدف ضربه چاقو قرار داده، ارتکاب قتل را انکار کرد. درحالی که عقربه های ساعت دقایق اولیه بامداد چهاردهم خرداد را نشان می داد و قاضی ویژه قتل عمد مشهد درحال تحقیق از متهمان پرونده «نزاع مرگبار به خاطر دوئل عشق در پارک مروارید» بود، ناگهان خبر وقوع جنایتی دیگر در خیابان شهید نظام دوست مشهد، مقام قضایی را به بیمارستان شهید هاشمی نژاد کشاند. جایی که ساعتی قبل، جوان 20 ساله ای به نام «سعید – ر» بر اثر ضربه چاقو جان خود را از دست داده بود. بررسی های مقدماتی قاضی دکتر صادق صفری حکایت از آن داشت که جوان 20 ساله با پسر عمه اش درگیر شده است.

امیرعلی (متهم به قتل) که او نیز به خاطر جراحت با چاقو در مرکز درمانی بستری بود، درباره این ماجرا به مقام قضایی گفت: من و پسر دایی ام به خاطر گوشی تلفن با یکدیگر اختلاف پیدا کردیم چرا که او تصور می کرد من گوشی او را برداشته ام! هرچه اصرار می کردم که گوشی دست من نیست باز هم باور نمی کرد. متهم این پرونده جنایی ادامه داد: در حالی که باهم درگیر شده بودیم، پدرم برای وساطت به میان ما آمد ولی نا گهان «سعید» (مقتول) با چاقو به قفسه سینه من زد و سپس تیغه چاقو را بر پیکر خودش فرود آورد!

در همین حال پدر «امیرعلی» (متهم) نیز که با دستور قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد بازداشت شده است، درباره این ماجرا گفت: ساعت 9 شب بود که «تاکسی تلفنی» را تعطیل کردم و در حال بازگشت به خانه بودم که دیدم پسرم و پسر دایی اش به خاطر «گوشی تلفن» بحث می کنند. من آن ها را جدا می کردم که «سعید» با چاقو به پسرم زد! به یک باره دیدم که «سعید» هم افتاد. در این هنگام پسرم گفت: «خودش زد!» ولی من دست پسرم چاقو ندیدم! البته مطمئن هم نیستم!...

شایان ذکر است، بررسی های بیشتر درباره این جنایت توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی آغاز شده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها