کدخبر: 13360

کارخانه در آتش سوخت| آتش سوزی وحشتناک در جنوب تهران

با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید و نگهداری شیشه جلوی خودرو که دارای سه طبقه بود، رخ داده و کانون آن بالکنی در طبقه فوقانی بود که شعله‌های آتش از آنجا به دیگر قسمت‌ها از جمله بخش‌هایی در طبقه میانی نیز سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات هفت تن درپی وقوع آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی در جنوب‌غرب تهران خبر داد. سید جلال ملکی درباره جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۱:۱۹ ظهر امروز وقوع حادثه حریق در یک کارگاه تولیدی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در بزرگراه فتح به سمت تهران، بعد از میدان شیر پاستوریزه، خیابان عمار اعزام کرد.  

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل اظهارکرد:‌ با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید و نگهداری شیشه جلوی خودرو که دارای سه طبقه بود، رخ داده و کانون آن بالکنی در طبقه فوقانی بود که شعله‌های آتش از آنجا به دیگر قسمت‌ها از جمله بخش‌هایی در طبقه میانی نیز سرایت کرده بود.  

ملکی با بیان اینکه این کارگاه تولیدی مالک شخصی داشته و متعلق به کارخانه خودروسازی خاصی نبود، گفت:  دود زیادی طبقات این ساختمان را فراگرفته و شعله‌های آتش‌ نیز در حال گسترش بود که آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز کرده و دقایقی بعد موفق شدند تا از گسترش و سرایت آتش جلوگیری کرده و پس از آن نیز به طورکامل آتش را خاموش کردند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان دو مرد حدود سی‌ساله را که دچار دود گرفتگی شده بودند، از داخل این ساختمان خارج کرده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند، گفت:‌ یک آقای ۲۵ ساله هم دچار سوختگی جزئی شده بود که این فرد هم به عوامل اورژانس تحویل داده شد.  

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه چهار نفر با مراجعه به پشت بام خود از میان دود و آتش نجات یافتند، گفت: در مجموع در این حادثه هفت نفر نجات یافتند که سه نفر از آنها دچار آسیب‌دیدگی جزئی شدند.  

به گفته ملکی آتش‌نشانان پس از ایمن سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و محل حادثه را به عوامل انتظامی و کارشناسان تیم بررسی علت حریق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تحویل دادند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها