کدخبر: 13734

راز موفقیت استقلال لورفت

وی ادامه داد: همه از مشکلات چند سال گذشته استقلال خبر دارند.

سبو شهبازیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شرایط استقلال در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: قهرمانی استقلال در فصل گذشته، توقعات همه را بالا برده است. هواداران حق دارند دلواپس شرایط تیم‌شان بوده و پیگیر اتفاقات باشگاه باشند و  دنبال اینکه مدیران باشگاه چه اقدامی برای تقویت تیم‌شان برای فصل آینده می‌کنند. به هر حال استقلال با توجه به مهره‌هایی که در فصل گذشته در اختیار داشت خیلی نیاز به ریخت و پاش برای جذب بازیکن ندارد، هرچند که بعد از رفتن مجیدی بزرگ‌ترین دغدغه هواداران انتخاب جانشینی مناسب برای او بود.

وی ادامه داد: همه از مشکلات چند سال گذشته استقلال خبر دارند. سال گذشته که آجورلو به استقلال آمد لیگ شروع شده بود و مدیرعامل استقلال در فرصتی کم توانست مشکلات عدیده و حل نشده باشگاه را حل کند تا فرهاد مجیدی و تیمش با قدرت قهرمان لیگ شوند. هر مدیری که در قسمتی مشغول به کار می‌شود می‌خواهد کارش را در آرامش و بدون هیاهو انجام دهد که آجورلو هم از این امر مستثنی نیست. امسال هم با وسواس و آرامش کامل سرمربی تیم را انتخاب کردند و در حال حاضر برای جذب بازیکن اقدام می‌کنند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: مدیریت باشگاه پس از اینکه خیالش از انتخاب سرمربی راحت شد، الان در پی تمدید قرارداد ستاره‌های فصل پیش است و در کنار تمدید قرارداد بازیکنان خوبی مثل مهدی‌پور، حسینی، چشمی و ... بازیکنان جوانی به استقلال اضافه شدند که در آینده خیلی می‌توانند کمک حال تیم باشند. من کم و بیش در جریان یارگیری استقلال قرار دارم. همانطور که گفتم مدیران باشگاه استقلال و در رأس آنها آجورلو، سعی می‌کنند خیلی بی‌سروصدا و بدون هیاهو کار کنند تا تیمی قدرتمندتر از فصل گذشته ببندند.

شهبازیان در واکنش به انتقاداتی که در این مدت برخی پیشکسوتان و هواداران استقلال از مدیریت باشگاه و به ویژه آجورلو داشتند، تصریح کرد: مطمئناً هر فردی که در این باشگاه کار می‌کند قطعاً به آن تعصب و علاقه دارد. آجورلو و سایر کسانی که در تیم مدیریتی قرار دارند برای پیشبرد اهداف استقلال کار می‌کنند و هدفی غیر از این ندارند. این تیم مدیریتی همان‌هایی هستند که استقلال را از گردابی از مشکلات بیرون کشیدند و در مسیر قهرمانی قرار دادند.

وی یادآور شد: آجورلو بیش از هر کس به فکر طرفداران استقلال است و دوست دارد آنها را خوشحال کند، هواداران هم باید منصف باشند و با حمایت‌های‌شان به موفقیت استقلال کمک کنند. استقلال پس از قهرمانی در عرض یک هفته با شوک جدایی مجیدی مواجه شد و به نوعی تمام برنامه‌ریزی مدیران باشگاه به‌هم خورد. الان باشگاه کم‌کم به آرامش رسیده است و در روزهای حساسی هم قرار دارد و وظیفه همه ماست که به استقلال کمک کنیم.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها