کدخبر: 13855

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

دروازه بان معروف به قتل رسید

آنها در ازای دریافت یک میلیارد تومان قاتل را بخشیدند، با این حال فرزندان دومین همسر مقتول همچنان خواسته‌شان قصاص بود.

خانواده چهارنگهبان که ازسوی مردی ۲۴ ساله درشهریاربا شلیک گلوله به قتل رسیده بودند با حضور دردادسرای جنایی تهران برای قاتل درخواست قصاص کردند. یکی از قربانیان این تیراندازی دروازه بان سابق تیم ملی هندبال بود.

اخبار حوادث: آن روز پسر جوان به نام سعید که ساکن بندرعباس بود همراه برادرش برای تفریح به یکی از روستاهای اطراف رفته بودند.در جاده چند نفر از روستاییان مشغول فروختن فلفل و دیگر محصولات کشاورزی بودند. در این بین برادر سعید که رانندگی می‌کرد در یک لحظه تصمیم گرفت با روستاییان  شوخی  کند.

اخبار حوادث: تعداد زیاد اولیای دم کار را برای تیم صلح و سازش دشوار می‌کرد با وجود این آنها بعد از ماه‌ها تلاش موفق شدند رضایت فرزندان همسر اول مقتول را جلب کنند.آنها در ازای دریافت یک میلیارد تومان قاتل را بخشیدند، با این حال فرزندان دومین همسر مقتول همچنان خواسته‌شان قصاص بود.

این قاتل تیرانداز به نام علیرضا 24 ساله، جمعه ششم خرداد امسال به دلیل اختلافی که بر سر یک زمین با یک ارگان دولتی داشت به روستای بالابان شهرستان شهریاررفت و با تیراندازی به شش نگهبان، چهارنفرشان را کشت و دو نفررا زخمی کرد. بعد از جنایت به تهران آمد. روز بعد پیش از آنکه بتواند پنج نفری که در لیست سیاه او قرارداشتند را به قتل برساند، در خیابان طالقانی تهران با ماموران درگیر شد. در این درگیری چهارمامور زخمی شده و قاتل فراری نیز بازداشت شد.

مردی که پدر و برادرش در این تیراندازی کشته شده اند، به خبرنگار جام جم گفت: برادر 22 ساله ام پیام دروازه بان تیم هندبال کرمانشاه و تیم ملی بود. چون بیکاربود، تصمیم گرفتم که مثل من و پدرمان به عنوان نگهبان به این زمین بیاید. روز حادثه پدرم "جلال" 53 ساله و برادر 22 ساله ام " پیام" شیفت کاری شان بود. قاتل بی رحمانه به آن‌ها و دو همکارشان به نام‌های "عبدالعلی" و " علی "25 ساله شلیک کرد وجانشان را گرفت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها