کدخبر: 13876

پرسپولیس به بن بست خورد!

ظاهراً باشگاه پرسپولیس در صورتی که نتواند به خواسته باشگاه پرتغالی برای پرداخت مبلغ رضایتنامه جامه عمل بپوشاند باید ۲۰۰ هزار دلار بیشتر بپردازد!

مدیران باشگاه پرسپولیس مدام می‌گویند در مورد انتقال کاسیانو دیاز در حال انجام مقدمات و کارهای اداری هستند اما همه می‌دانند که مهم‌ترین مسأله ترانسفر پول به باشگاه ویزلاست. این باشگاه پرتغالی ۳۰۰ هزار دلار برای صدور رضایتنامه مهاجم برزیلی می‌خواهد. آنها حاضر نشدند این مبلغ را به ‌صورت اقساطی دریافت کنند و نقد می‌خواهند اما با وجود تحریم‌های بانکی انتقال این پول به حساب باشگاه پرتغالی کار دشواری است. اما حالا یک موضوع جدید پیش آمده تا نشان دهد ویزلا برای فروختن این مهاجم ۳۳ ساله به پرسپولیس چقدر دندان‌گردی می‌کند.

ظاهراً باشگاه پرسپولیس در صورتی که نتواند به خواسته باشگاه پرتغالی برای پرداخت مبلغ رضایتنامه جامه عمل بپوشاند باید ۲۰۰ هزار دلار بیشتر بپردازد! باشگاه ویزلا جهت هر چه زودتر روشن شدن تکلیف مهاجم برزیلی خود یک بازه زمانی دو هفته‌ای برای پرسپولیسی‌ها تعریف کرده تا در این بازه زمانی، باشگاه ایرانی بتواند ۳۰۰ هزار دلار بپردازد تا کاسیانو به تهران بیاید اما در صورتی که در این مدت پرسپولیس نتواند این پول را تهیه کرده و بپردازد رقم رضایتنامه کاسیانو به ۵۰۰ هزار دلار افزایش پیدا خواهد کرد و رقم جذب این مهاجم برزیلی بیشتر می‌شود.

این ترفند عجیب باشگاه ویزلا باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس به تکاپو بیفتند تا بتوانند هر چه زودتر این مسأله را حل و فصل کنند. در همین رابطه مذاکراتی هم با بانک شهر انجام شده تا از طریق این بانک، پرسپولیسی‌ها بتوانند مبلغ ۳۰۰ هزار دلار رقم رضایتنامه کاسیانو را بپردازند اما تحریم‌ها مانع بزرگی است ضمن اینکه پرسپولیس می‌خواهد فقط ۲۰۰ هزار تا بابت رضایتنامه بدهد.

دیروز البته به نقل از یک عضو باشگاه پرسپولیس گفته شد باشگاه ویزلا برای اینکه دنبال جانشین برای کاسیانو باشد و از خرید او توسط پرسپولیس مطمئن باشد این شرط را مطرح کرده. ضمن اینکه مبلغی که به عنوان جریمه دیرکرد در پرداخت رضایتنامه افزایش خواهد یافت هم برای مهلت ۲۰ روزه کمتر از ۶۰ هزار دلار خواهد بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها