کدخبر: 13891

تهران بهم ریخت| حادثه وحشتناک در این شهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از انهدام باند خانوادگی سوداگران مرگ و کشف بیش از 2کیلو هروئین خبر داد و افزود: متهمان که 2 خواهر و یک جاری بودند با تشکیل باندی مجرمانه به توزیع هروئین می پرداختند.

 سرهنگ "ضرغام آذین" در  تشریح جزییات این خبر اعلام داشت: در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه علیه قاچاقچیان و سوداگران مرگ، ماموران پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب به منظور تحقق اهداف سازمانی در خصوص انهدام باندهای فعال در منطقه شوش ، هرندی و مولوی ، مطلع شدند اعضای یک باند حرفه ای توزیع مواد مخدر به سرکردگی زن جوانی به نام "مرجان" ضمن تشکیل یک باند مجرمانه مبادرت به تهیه و توزیع گسترده انواع مواد مخدر در منطقه هرندی تهران با شیوه و شگردهای خاص می نماید.

رئیس پلیس مبارزه با مواد تهران  ادامه داد:با عنایت به اهمیت موضوع ، مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی فشرده مشخص شد ، اعضای باند بصورت بسیار ماهرانه در پوشش اجاره یک باب منزل مسکونی در منطقه دروازه غار اعمال مجرمانه خود را جامه عمل می پوشانند.

رصد لحظه به لحظه فعالیت مواد فروشان در جنوب پایتخت

وی اضافه کرد: رصد لحظه به لحظه فعالیت مواد فروشان ادامه یافت تا اینکه در نهایت ماموران که از مدت ها قبل مخفیگاه متهمان را زیر نظر داشتند با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیسی اقدام به ورود به مخفیگاه سوداگران مرگ کردند و ضمن دستگیری هر سه زن مواد فروش موفق شدند 2کیلو و  400گرم هروئین و مبلغ 270میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش مواد مخدر را کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطرنشان کرد:متهمان به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها