کدخبر: 13932

پرسپولیس به بن بست خورد| بازیکن جدید بهانه گیر شده!

این خبر درحالی منتشر شده که برخی از نزدیکان باشگاه رقم پیشنهادی پرسپولیس را ۶میلیارد تومان اعلام کردند که با آپشن به عدد ۸میلیارد تومان می‌رسد.

هافبک سرخ ها تنها به دلیل اختلاف مالی تا کنون قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکرده است. مذاکره باشگاه پرسپولیس با رضا اسدی برخلاف انتظارها زود جواب نداد و حتی عنوان شد به‌بن بست رسیده است. دیروز محمد محمدی، معاون باشگاه پرسپولیس تاکید کرد در مذاکرات به توافق نرسیده‌اند با این حال همچنان صحبت‌ها ادامه دارد. شنیدیم باشگاه پرسپولیس در جلساتی که با این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش داشته با پیشنهاد ۱۰میلیارد تومانی این بازیکن مواجه شده اما ظاهرا باشگاه پرسپولیس به او پیشنهاد ۴.۵میلیارد تومانی داده و ارقامی را نیز در قالب آپشن به این بازیکن ارائه کرده است.

این خبر درحالی منتشر شده که برخی از نزدیکان باشگاه رقم پیشنهادی پرسپولیس را ۶میلیارد تومان اعلام کردند که با آپشن به عدد ۸میلیارد تومان می‌رسد. ظاهرا سر همین موضوع توافق صورت نگرفته است. اینکه مدیربرنامه این بازیکن اعلام‌کرده اختلافات بر سر مسائل مالی نیست ظاهرا درست نبوده و همان اختلاف ۴ تا ۵.۵میلیارد تومانی باعث شده مذاکرات ادامه‌دار شود. البته شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یکی از شروط این بازیکن حضور بیشتر در ترکیب اصلی پرسپولیس بوده اما به‌نظر می‌آید تا اختلافات مالی برطرف نشود بحث برسر این مسائل فایده‌ای ندارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها