کدخبر: 14079

قیمت سکه/قیمت ربع سکه/قیمت سکه پارسیان

پیش بینی قیمت سکه | سکه بخریم یا نه؟

در شرایط کنونی می توان گفت که اگر شرایط سیاسی تغییر کند و انتظارات برای افزایش ارزش دلار عوض شود، به احتمال زیاد، سکه افت بیشتری را نسبت به سایر بازارها تجربه خواهد کرد.

قیمت سکه همچنان بالای مرز ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و سکه بازان به دلیل انتظارات تورمی به راحتی در موقعیت فروش قرار نمی گیرند. آنها نسبت به فروش کالای سرمایه ای خود شک و تردید دارند.قیمت اونس طلا بار دیگر افت کرد و تا نزدیک محدوده ۱۷۲۰ دلار پایین آمد. با کاهش قیمت طلای جهانی، بازار سکه با یک اتفاق عجیب روبرو شده است.

فاصله ارزش ذاتی سکه با قیمت نقدی به  بالای ۲ میلیون و  ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. حباب  سکه هم در یک قدمی ۲۰ درصد قرار گرفته است. با این حال قیمت سکه همچنان بالای مرز ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و سکه بازان به  دلیل انتظارات تورمی  به راحتی در موقعیت فروش قرار نمی گیرند. آنها نسبت  به  فروش کالای سرمایه ای خود شک و تردید دارند.

در شرایط کنونی می توان گفت که اگر شرایط سیاسی تغییر کند و انتظارات برای افزایش ارزش دلار عوض شود، به احتمال زیاد، سکه افت بیشتری را نسبت به سایر بازارها تجربه خواهد کرد. برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند اگر دلار کاهش چشمگیری پیدا کند  سکه در شرایط سیاسی متفاوت،‌ توان افت قیمت تا ابتدای کانال ۱۲ میلیون تومانی را نیز خواهد داشت.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها