کدخبر: 14149

رامبد جوان/ عکس رامبد جوان /بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان اسم وریا غفوری را پاک کرد | حذف نام وریا غفوری در خندوانه!

او پیشتر در صداوسیما ممنوع التصویر شده بود. حالا ظاهرا ممنوعیت‌ها برای غفوری به اسم او هم رسیده است.

وریا غفوری پیشتر در صداوسیما ممنوع‌التصویر شده بود. حالا ظاهرا ممنوعیت‌ها برای غفوری به اسم او هم رسیده است. سانسور اسم «وریا» در خندوانه اتفاق عجیبی بود که در مسابقه‌ی فینال «قاتی بازی» این برنامه رخ داد. به نظر می‌رسد این سانسور به خاطر «وریا غفوری» کاپیتان سابق باشگاه استقلال رخ داده است. بازیکنی که این روزها مورد عناد صداوسیما و برخی رسانه‌های رسمی است. 

 

ماجرا این بود که در بخش اسم و فامیل که یکی از بخش‌های مسابقه بود کامران تفتی که یکی از استقلالی‌های متعصب در میان هنرمندان است اسم پسر از «و» را وریا نوشت اما به شکل حیرت‌انگیزی زمانی که رامبد جوان برای شمارش امتیازها و خواندن نوشته‌ها پای تخته رفت، اسم وحید روی تخته نوشته شده بود آنهم با خطی متفاوت از دستخط کامران تفتی.

باید منتظر توضیح رامبد جوان تهیه کننده و مجری خندوانه درباره این اتفاق شگفت انگیز و توهین آمیز بود.  وریا غفوری کاپیتان استقلال مدتی است با بی‌مهری مدیران این تیم و پس از قهرمانی با باشگاه استقلال مجبور به جدایی از این تیم شد و به نوعی از استقلال حذف شد. 

غفوری در سالهای اخیر نسبت به موضوعاتی همچون سقوط هواپیمای اوکراینی، مرگ دخترآبی، مرگ کولبران، اعتراضات مردمی و مشکلات معیشتی و مواردی از این دست موضع‌گیری‌های تندی داشت که به اعتقاد برخی منجر به حذف او از تیم ملی و سرانجام استقلال شد.

او پیشتر در صداوسیما ممنوع التصویر شده بود. حالا ظاهرا ممنوعیت‌ها برای غفوری به اسم او هم رسیده است.  در این بین حتی شایعاتی شنیده می شود مبنی بر اینکه تیم‌های دیگر نیز اجازه عقد قرارداد با وریا غفوری را ندارند. 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها