کدخبر: 14229

رتبه بندی معلمان | رتبه بندی معلمان و حقوق

تکلیف رتبه بندی معلمان روشن شد | حقوق معلمان چقدر می شود؟

موضوع قانون رتبه بندی فرهنگیان باید در هیات تطبیق مصوبات مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد، با توجه به تاکیدات مجلس و دولت و مقام معظم رهبری در تمدن نوین، معلمان عزیز طلایه داران هستند، لذا با توجه به حمایت هایی که صورت گرفته، این قانون باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود.

رئیس مجلس از رسیدن طرح رتبه بندی معلمان به هیئت تطبیق مصوبات مجلس خبر داد.طرح رتبه بندی معلمان به کجا رسید؟ مشمولین طرح رتبه بندی معلمان اعلام شدند. طرح رتبه بندی معلمان ابلاغ شده است. طرح رتبه بندی معلمان به زودی اجرای خواهد شد.رییس مجلس در پاسخ به اخطار نماینده علی آباد کتول مبنی بر لزوم توجه به قانون رتبه بندی معلمان در هیأت تطبیق مصوبات گفت: این مصوبه هیأت دولت به تازگی به هیات تطبیق مصوبات رسیده که در مهلت قانون رسیدگی و نتیجه آن اعلام خواهد شد.

به نقل از فارس، رحمت الله نوروزی نماینده مردم گلستان در مجلس در نشست علنی امروز یکشنبه ۲۶ تیر پارلمان در روند بررسی طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل‌های صنفی-تخصصی طی اخطاری اظهار داشت: موضوع قانون رتبه بندی فرهنگیان باید در هیات تطبیق مصوبات مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد، با توجه به تاکیدات مجلس و دولت و مقام معظم رهبری در تمدن نوین، معلمان عزیز طلایه داران هستند، لذا با توجه به حمایت هایی که صورت گرفته، این قانون باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود.

وی تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر تیمی مانع شده اند، از این جهت تقاضا داریم همانطور که تاکنون از این قانون دفاع شده، بعد از این نیز با بررسی در هیات تطبیق مصوبات مورد حمایت قرار گیرد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اخطار این نماینده گفت: موضوع مورد اشاره دیروز و امروز آقای نوروزی پیگیری خواهد شد، وظیفه ما در هیات تطبیق مصوبات بررسی و تطبیق مصوبات هیات دولت با قانون است، این موضوع به تازگی به هیات تطبیق رسیده و در مهلت قانونی رسیدگی و به وقت اعلام می شود. در صورت مغایر بودن نیز موارد اعلام خواهد شد.

جزئیات دقیق افزایش حقوق در طرح رتبه بندی معلمان

رئیس کمیسیون آموزش مجلس با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر با بیان اینکه هر سال بعد از کنکور حاشیه ها و اخبار تقلب را داریم، گفت: امسال شرایط امنیتی کنکور نسبت به سال های قبل پررنگ تر بود و در تامین امنیت هم موفق عمل شد.

منادی سفیدان در ادامه توضیح داد که شرکت های دانش بنیان دستگاهی ساختند که هرآنچه متقلبین انجام میدادند شناسایی کنند و سازمان سنجش هم ۱۴۶۰ دستگاه را خریداری کرد.

به گفته این نماینده مجلس یازدهم به واسطه این دستگاه به متقلبین کنکور پیشاپیش اطلاع داده شد که تقلب نکنید چون شناسایی می‌شوید اما با این وجود حدود ۸۷۰ دستگاه تقلب سر جلسه کنکور شناسایی شد و تعداد کمی هم که شناسایی نشدند با کمک وزارت اطلاعات مشخص شدند تا متقلبین برای سال‌ها از کنکور محروم شوند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها