کدخبر: 14269

یارانه| یارانه معیشتی|خبر خوش یارانه ای

فوری| واریزی جدید دولت برای مردم| بخوانید

یارانه نقدی تیر ماه ۱۴۰۱برای دو میلیون نفر پرداخت نشده است ولی رسانه های زمان پرداخت یارانه جاماندگان را اعلام کرده اند.

دو میلیون نفر از یارانه تیر جا ماندند. قرار است یارانه نقدی جاماندگان در بازه زمانی ۲۷ تا ۳۱ تیر برای جاماندگان پرداخت شود.

با فرارسیدن عید غدیر خم برخی از رسانه‌ها موضوع یارانه عیدی را مطرح کردند. هیچ یارانه‌ای به عنوان عیدی پرداخت نمی‌شود. اما آیا واریزی‌ها برای جاماندگان آغاز شد؟

هنوز یارانه تیر برای برخی از مشمولان پرداخت نشده است. آنطور که رسانه‌ها می‌گویند دو میلیون نفر از یارانه تیر جا ماندند و قرار است از امروز برای جاماندگان پرداخت شود. این همزمانی باعث شد که برخی گمان کنند دولت قرار است برای عید غدیر خم، عیدی واریز کند.

قرار است یارانه نقدی جاماندگان در بازه زمانی ۲۷ تا ۳۱ تیر برای جاماندگان پرداخت شود. تجارت‌نیوز در گزارشی به این موضوع پرداخت. در ادامه نظر برخی از کاربران را نسبت به این موضوع می‌خوانید.

واریز یارانه جاماندگان شروع شد؟

در همین حال برخی از مخاطبان می‌گویند یارانه برای آنها واریز شد. اما آنطور که آنها می‌گویند فقط برای تیر واریز شد و ماه‌های گذشته برای آنها حساب نشد.

«ما سه نفر درخواست اعتراض دادیم. ولی فقط برای یک نفر ما ان هم بدون معوقه دو ماه قبل واریز شد. چرا؟»

«سلام. من اعتراض کرده بودم. فقط برای تیرماه واریز شد.»

«بعد از ۱۰سال دیشب برام واریز شد. ولی فقط تیرماه.»

ثبت‌نام متقاضیان جدید یارانه نقدی

از سوی دیگر وزارت کار با راه‌اندازی سامانه‌ «پنجره ملی خدمات دولت هوشمند» ثبت‌نام متقاضیان جدید برای یارانه را آغاز کرد. متقاضیان برای ورود به این سامانه باید شماره تماس و کد ملی خود را در آدرس https://my.gov.ir وارد کنند.

در صورتی که فرد به عنوان مشمول دریافت که نیاز به ثبت‌نام جدید ندارد، شناسایی شود؛ این سامانه یک پیام به او نشان می‌دهد. پیامی که برای متقاضی نشان می‌دهد: «چنانچه شما به دهک اعلام شده خانوار خود توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اردیبهشت ماه معترض هستید به آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارتخانه مذکور مراجعه فرمایید.»/تجارت نیوز

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها