کدخبر: 14470

حجاج | حج | سفر حج

هشدار به زائران خانه خدا | توصیه مهم برای حجاج

رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خود مراقبتی حجاج و خانواده های آنها در شرایط وجود پیک هفتم کرونا از مهم‌ترین اصولی ست که می‌تواند میزان شیوع را کمتر کند.

 حجاج باید در صورت داشتن کوچکترین علائم از جمله سردرد، حالت تهوع، بهم ریختگی مزاجی و یا گلو درد حتما به پزشک مراجعه و از دید و بازدید ها و مراسم حجاج خودداری کنند.به گزارش رکنا، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خودمراقبتی مهم‌ترین اصل در پیشگیری از کرونا است.

 

دکتر نادر نیک پرست به ورود حجاج از سفر معنوی بیت الله الحرام به منازل خود اشاره کرد و گفت: رعایت شیوه نامه های بهداشتی و خود مراقبتی حجاج و خانواده های آنها در شرایط وجود پیک هفتم کرونا از مهم‌ترین اصولی ست که می‌تواند میزان شیوع را کمتر کند.

وی با تاکید بر اینکه حجاج و خانواده های آنها از روبوسی خودداری کنند از حجاج خواست در صورت داشتن کوچکترین علائم از جمله سردرد، حالت تهوع، بهم ریختگی مزاجی و یا گلو درد حتما به پزشک مراجعه و از دید و بازدید ها و مراسم حجاج خودداری نمایند.

معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی اسفراین به شهروندان تاکید کرد اگر ۶ ماه از آخرین نوبت تزریق واکسن آنها گذشته حتما به مراکز واکسیناسیون برای تزریق مرحله بعد مراجعه نمایند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها