کدخبر: 14980

قیمت خودرو| قیمت خودرو دیوار | قیمت خودرو سایپا

قیمت خودروهای ایرانی و خارجی | قیمت پراید و تیبا رکورد شکست | جدول قیمت خودرو

کوئیک دنده ای، اما امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت داشت و ۲۰۱ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت کوئیک دنده‌ای امروز شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ به ۲۰۱ میلیون تومان و قیمت پژو پارس به ۳۱۷ میلیون تومان رسید. قیمت سمند LX امروز یک میلیون تومان کاهش یافت و به ۳۱۵ میلیون تومان رسید. سمند EF7 امروز با دو میلیون تومان کاهش قیمت ۳۵۱ میلیون تومان بود. سمند EF7 دوگانه سوز هم با دو میلیون تومان افزایش قیمت به ۴۳۱ میلیون تومان رسید. پژو پارس امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت داشت و ۳۱۷ میلیون تومان معامله شد، پژو ۲۰۷ هم ۱۰ میلیون تومان کاهش قیمت داشت و با قیمت ۵۹۰ میلیون تومان خرید و فروش شد. تیبا و تیبا دو امروز یک میلیون تومان ارزانتر از هفته گذشته بود و به ترتیب ۲۰۲ و ۲۰۸ میلیون تومان به فروش رسیدند. ساینا و ساینا s هم امروز یک میلیون تومان ارزان شدند و به ترتیب ۲۰۴ و ۲۱۵ میلیون تومان به فروش رسیدند. کوئیک دنده ای، اما امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت داشت و ۲۰۱ میلیون تومان به فروش رسید.

قیمت خودرو‌های ایران‌خودرو در بازار آزاد

قیمت خودرو

وانت آریسان ارزان‌ترین خودرو تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد محسوب می‌شود و در دسته وانت‌های تک‌کابین قرار می‌گیرد. ارزان‌ترین خودرو سواری تولید شده ایران‌خودرو در بازار آزاد رانا LX است. رانا با موتور TU5 از نظر پیشرانه با خودرو‌های ۲۰۶ تیپ پنج، پژو پارس، پژو ۲۰۷ و پژو ۴۰۵ رقابت دارد. با وجود توقف تولید رانا، نسخه به روزرسانی شده رانا پلاس توسط ایران‌خودرو روانه بازار شد. بعد از رانا LX، پژو ۴۰۵ و سمند Lx ارزان‌ترین محصولات داخلی ایران خودرو به حساب می‌آیند.

در سوی مقابل گران‌ترین خودرو داخلی ایران‌خودور دنا پلاس توربو اتوماتیک است. دنا پلاس توربو اتوماتیک از موتور EF7 توربو بهره می‌برد و مجهز به جعبه دنده شش‌سرعته است. همچنین جدیدترین خودرو داخلی ایران‌خودرو تارا دنده دستی است و همین حالا دومین محصول گران‌قیمت ایران‌خودرو به شمار می‌رود.

همچنین قرار است نسخه اتوماتیک تارا به زودی وارد بازار شود. پژو پارس اتوماتیک نیز ارزان‌ترین محصول ایران‌خودرو با جعبه دنده اتوماتیک است. بین مدل‌های مونتاژی ایران‌خودور پژو ۵۰۸ بیشترین قیمت را دارد و کنار سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک در دسته خودرو‌های گران‌تر از یک میلیارد قرار می‌گیرد.

قیمت خودروهای پرفروش ایران خودرو

وانت آریسان 258 میلیون تومان 260 میلیون تومان

سمند LX 316 میلیون تومان 315 میلیون تومان

سمند EF7 353 میلیون تومان 351 میلیون تومان

سمند EF7 دوگانه‌سوز 429 میلیون تومان 431 میلیون تومان

سمند سورن ELX - -

دنا تیپ یک 410 میلیون تومان 410 میلیون تومان

دنا پلاس دنده‌ای توربو 490 میلیون تومان 488 میلیون تومان

دناپلاس توربو اتوماتیک 510 میلیون تومان 511 میلیون تومان

پژو 405 294 میلیون تومان 294 میلیون تومان

پژو پارس 319 میلیون تومان 317 میلیون تومان

پژو پارس اتوماتیک - -

پژو 207 دنده‌ای 398 میلیون تومان 398 میلیون تومان

پژو 207 اتوماتیک 600 میلیون تومان 590 میلیون تومان

رانا LX 265 میلیون تومان 265 میلیون تومان

رانا پلاس 300 میلیون تومان 305 میلیون تومان

تارا دنده‌ای 456 میلیون تومان 455 میلیون تومان

پژو 206 تیپ 2 301 میلیون تومان 301 میلیون تومان

پژو 206 تیپ 5 - - 

پژو 206 صندوقدار 350 میلیون تومان 350 میلیون تومان

تندر 90 500 میلیون تومان 500 میلیون تومان

پژو 2008 یک میلیارد و 390 میلیون تومان یک میلیارد و 390 میلیون تومان

هایما S5 780 میلیون تومان 785 میلیون تومان

هایما S7 915 میلیون تومان 915 میلیون تومان

سوزوکی گرندویتارا اتوماتیک یک میلیارد و 700 میلیون تومان یک میلیارد و 750 میلیون تومان

پژو 508 دو میلیارد  و 150 میلیون تومان دو میلیارد  و 150 میلیون تومان

قیمت خودرو‌های سایپا در بازار آزاد

قیمت خودرو

پراید ۱۳۲ ارزان‌ترین خودرو سایپا است. پراید وانت قیمت بیشتری نسبت به دیگر مدل‌های خانواده پراید دارد و پراید وانت پلاس نیز از کوئیک دنده‌ای و ساینا دنده‌ای قیمت بیشتری دارد. تیبا به عنوان جایگزین پراید روانه بازار شد و در حال حاضر مدل صندوقدار این خودرو ارزان‌ترین محصول تولیدی سایپا به شمار می‌رود.

بعد از تیبا صندوقدار، ساینا دنده‌ای ارزان‌ترین خودرو در حال تولید توسط سایپا محسوب می‌شود. ساینا دنده‌ای در واقع نسخه به روزرسانی شده تیبا است. تیبا دو یا تیبا هاچبک بعد از تیبا صندوقدار و ساینا، ارزان‌ترین خودرو تولید شده سایپا هستند. همه تولیدات داخلی سایپا از جمله تیبا، تیبا۲، ساینا، کوئیک، ساینا s، کوئیک در بخش پیشرانه یکسان هستند. این خودرو‌ها به یک پیشرانه ۱۵۰۰ سی سی و جعبه‌ دنده پنج‌سرعته مجهز شده‌اند. گران‌ترین خودرو تولید داخل سایپا در بازار آزاد شاهین است.

شاهین جدیدترین خودرو تولیدی سایپا نیز به شمار می‌رود. شاهین از نظر پیشرانه دارای همان موتور تیبا است که برای جبران توان ناکافی به توربو مجهز شده است. تنها خودرو شرکت سایپا با جعبه دنده اتوماتیک، کوئیک اتومات است. کوئیک اتوماتیک پلاس هم به تنها پیشرانه تولید شده سایپا یعنی M15 مجهز شده است. بین مدل‌های مونتاژی سایپا نیز سیتروئن C3 و کیا سراتو قیمت بیشری دارند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها