کدخبر: 15009

آمار کرونا /آمار کرونا امروز / آمار کرونا در ایران

آمار کرونا امروز 23 مرداد 1401 | کرونا جان چند نفر را گرفت؟

طبق آخرین نقشه رنگ‌بندی که از سوی وزارت بهداشت منتشر شد، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز کرونایی کاهش یافته و از ۱۳۰ به ۷۸ شهر رسیده است. همچنین تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از ۱۲۹ به ۱۸۴ شهر و تعداد شهرهای با وضعیت زرد از ۱۵۴ به ۱۷۴ شهر افزایش یافته است.

در هفته سوم مرداد ماه ۴۵۴ نفر فوت شدند و فوتی های کرونا در ۱۹ استان افزایش یافتند و ۴ استان افزایش بستری های کرونا را داشتند. به گزارش همشهری‌آنلاین، در هفته اخیر مصادف با هفته ۱۲۹ همه‌گیری کرونا در کشور، کاهش بیماران بستری در ۲۴ استان کشور گزارش شده است؛ این در حالی است که روند فوتی‌ها در ۱۹ استان همچنان افزایشی است.

طبق آخرین نقشه رنگ‌بندی که از سوی وزارت بهداشت منتشر شد، تعداد شهرهای با وضعیت قرمز کرونایی کاهش یافته و از ۱۳۰ به ۷۸ شهر رسیده است. همچنین تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی از ۱۲۹ به ۱۸۴ شهر و تعداد شهرهای با وضعیت زرد از ۱۵۴ به ۱۷۴ شهر افزایش یافته است. تعداد شهرهای با وضعیت آبی نیز از ۳۵ به ۱۲ کاهش یافته است.

بر این اساس، بررسی هفتگی وضعیت موجود کرونا در کشور در هفته سوم مرداد ۱۴۰۱ مصادف با هفته ۱۲۹ همه‌گیری در کشور نشان می‌دهد که تعداد موارد سرپایی مثبت شناسایی شده در هفته اخیر ۳۵۱۹۴ نفر، تعداد موارد بستری جدید ۷۸۸۲ نفر و تعداد موارد فوتی جدید ۴۵۴ نفر بوده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها