کدخبر: 15012

بیت کوین/ارز دیجیتال/ارز خارجی

قیمت بیت کوین امروز 23 مرداد 1401 | جدول قیمت انواع ارز دیجیتال

در ۲۴ ساعت گذشته بین انواع ارز دیجیتال سرشناس اوضاع برای کاردانو خوب پیش رفته و با جهش قیمت هشت درصدی و عبور از ریپل، جایگاه ششم را بین انواع ارز دیجیتال به خود اختصاص دهد.

قیمت بیت‌کوین با افت نیم‌درصدی در شبانه‌روز گذشته به ۲۴ هزار و ۶۲۵ دلار رسید. بازدهی اتریوم در این مدت صفر بوده است. قیمت بیت‌کوین در نیمه کانال ۲۴ هزار دلار متوقف شده است. ارزش مهم‌ترین ارز دیجیتال دنیا ۴۸ ساعت قبل با رسیدن به محدوده ۲۴ هزار و ۵۰۰ دلار، به سقف ماهانه خود رسید، اما از آن موقع روند صعودی قیمت بیت‌کوین متوقف شد. اتریوم به‌عنوان دومین توکن دنیا از نظر تسلط به بازار طی ۲۴ ساعت اخیر بازدهی صفر درصدی را به‌ثبت رسانده. دقیقا مثل شیبا. این رقم برای ترون منفی و حدود یک درصد برآورد می‌شود. در ۲۴ ساعت گذشته بین انواع ارز دیجیتال سرشناس اوضاع برای کاردانو خوب پیش رفته و با جهش قیمت هشت درصدی و عبور از ریپل، جایگاه ششم را بین انواع ارز دیجیتال به خود اختصاص دهد.

قیمت بیت‌کوین؛ ۲۴ هزار و ۶۲۵ دلار

بیت کوین

 قیمت لحظه‌ای بیت‌کوین صبح امروز یکشنبه ۲۳ مرداد ۲۴ هزار و ۶۲۵ دلار بود و در قیاس با دیروز افت نیم‌درصدی ارزش رهبر بازار ارز دیجیتال را شاهد هستیم. قیمت بیت‌کوین دیروز ۲۴ هزار و ۷۴۵ دلار بود و طی این مدت ۱۲۰ دلار از نرخ این ارز دیجیتال کاسته شده است. در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین قیمت بیت‌کوین ۲۴ هزار و ۸۶۰ دلار به‌ثبت رسیده و کمترین سطح آن تا ۲۴ هزار و ۳۶۸ دلار پایین آمده که نشان از نوسان محدود آن دارد. نسبت به هفته قبل قیمت بیت‌کوین رشد هفت درصدی را تجربه می‌کند، چون یکشنبه هفته قبل هر واحد بیت‌کوین ۲۲ هزار و ۹۸۵ دلار خرید و فروش می‌شد. به‌این ترتیب قیمت بیت‌کوین نسبت به بالاترن قیمت تاریخی خود یعنی محدوده ۶۸ هزار دلار، چیزی معادل ۶۴ درصد فاصله دارد و این ارز دیجیتال با دراختیار داشتن ۳۸ درصد از سهم بازار، مهمترین توکن دنیا به‌شمار می‌رود.

قیمت اتریوم؛ هزار و ۹۹۵ دلار

قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح امروز یکشنبه ۲۳ مرداد هزار و ۹۹۵ دلار به‌ثبت رسید تا شاهد ثبت بازدهی روزانه صفر درصدی این ارز دیجیتال باشیم. قیمت قیمت اتریوم صبح دیروز هم هزار و ۹۹۵ دلار بود؛ هرچند که طی شبانه‌روز گذشته قیمت اتریوم یکبار از مرز دو هزار دلار عبور کرد و تا دو هزار و ۱۳ دلار پیش رفت. با این حال اتریوم در ادامه در مسیر نزولی قرار گرفت و کمترین ارزش آن هزار و ۹۷۲ دلار به‌ثبت رسید. قدم گذاشتن اتریوم در شبانه‌روز گذشته درحالی پا به کانال دو هزار دلار گذاشت که این اتفاق بعد از چهارم خرداد امسال رخ نداده بود. به‌این ترتیب قیمت لحظه‌ای اتریوم صبح امروز حدود ۵۹ درصد با قله تاریخ خود یعنی رقم چهار هزار و ۸۵۱ دلار فاصله داشت و تسلط آن به بازار حدود ۱۹ درصد برآورد می‌شد.

قیمت انواع ارز دیجیتال

قیمت کاردانو طی شبانه‌روز گذشته هشت درصد افزایش پیدا کرد، این رقم برای دو‌ج‌کوین سه درصد به‌ثبت رسید، اما بازدهی روزانه ترون منفی بوده است. قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته از ۰.۵۴۱ به ۰.۵۸۷ دلار افزایش پیدا کرد و این ارز دیجیتال که با نما ADA شناخته می‌شود موفق شد با عبور از ریپل جایگاه ششم را بین انواع ارز دیجیتال از نظر تسلط به بازار به خود اختصاص دهد. قیمت دوج‌کوین در این مدت از ۰.۰۷۲ دلار به ۰.۰۷۵ دلار رسید و این یکی افزایش سه درصدی را تجربه کرد. قیمت شیبا که حالا پانزدهمین توکن مهم دنیا به‌شمار می‌رود، طی این مدت روی رقم ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار باقی ماند تا بازدهی روزانه آن صفر درصد باشد. قیت ترون، اما با افت یک درصدی به ۰.۰۷۰ دلار تقلیل پیدا کرد.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

بیت‌کوین

۲۲ هزار و ۹۸۵ دلار

۲۴ هزار و ۷۴۵ دلار

۲۴ هزار و ۶۲۵ دلار

اتریوم

هزار و ۶۸۵ دلار

هزار و ۹۹۵ دلار

هزار و ۹۹۵ دلار

کاردانو

۰.۵۱۵ دلار

۰.۵۴۱ دلار

۰.۵۸۷ دلار

دوج‌کوین

۰.۰۶۸ دلار

۰.۰۷۲ دلار

۰.۰۷۵ دلار

ترون

۰.۰۶۹ دلار

۰.۰۷۱ دلار

۰.۰۷۰ دلار

شیبا

۰.۰۰۰۰۱۲ دلار

۰.۰۰۰۰۱۳ دلار

۰.۰۰۰۰۱۳ دلار

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها