کدخبر: 15068

فال|فال امروز

فال امروز| فال 26 مرداد 1401

فال خود را بخوانید

فروردین : شما احساس می کنید که آرزوهای خیلی جاه طلبانه جزو بهترین اهداف شما به حساب می آیند. لازم نیست که توقعات خود را پایین بیاورید؛ آنچه که اهمیت دارد این است که باید خلاقیت خود را بیشتر کرده و کارهایی را انجام دهید که از نظر روانی احساس خوبی در شما ایجاد کنند. چیزهایی که برایتان مهم هستند فرار نمی کنند؛ آنها همین جا هستند تا شما با انرژی و قدرت جدیدی که کسب می کنید دوباره بهشان رسیدگی کنید.فال روزانه چهارشنبه 26 مرداد 1401


 

اردیبهشت : امروز در خانه شما و همچینن در خانه مربوط به مسائل شغلی تان کسوف رخ می دهد ، بنابراین به شما پیشنهاد می شود که خودتان را برای یک حرکت خیلی حرفه ای آماده کنید و یا نقش خود در جامعه را اصلاح کنید. اما هر کدام از این کارها راکه انجام بدهید ، تأثیرات غیر قابل پیش بینی در فعالیت های افراد خانواده تان خواهد گذاشت ، چرا که این دو موضوع به هم مرتبط هستند. بنابراین به تنهایی تصمیم گیری نکنید؛ کسانی را که تصمیم گیری های شما بر زندگی آنها تأثیر می گذارد را هم در تصمیم گیری هایتان شرکت دهید.


 

خرداد : امروز شما چیز جدیدی یاد می گیرید که برایتان سود و منفعت معنوی و سیاسی خواهد داشت ، اما مدتی طول خواهد کشید که شما قلبا این موضوع را بپذیرید. مطالعات اخیر شما تا حدودی ذهنتان را باز کرده و بهتان کمک می کند که به زندگی با دید متفاوتی نگاه کنید؛ بنابراین شما ایده های جدید را جذب می کنید. خوشبختانه علایق جدید شما خواسته هایتان را بهتان یادآوری کرده ، شما را آگاه می کند و به زندگی تان نیز معنا می دهد.


 

تیر : امروز نشانه شما نسبت به ماه بیشتر از نشانه های دیگر حساس شده است ، بنابراین در هشتمین خانه شما- یعنی خانه دگرگونی و تغییر شکل کسوف رخ داده و ناراحتی روحی عمیق شما بیرون کشیده می شود. این اتفاق بر روی احساس بدی که نسبت به خود دارید عمیقا تأثیر خواهد گذاشت و این تغییر حال حتی بر شرایط مالی تان هم اثر خواهد گذاشت. در نهایت اگر شما بخواهید از اسرار سر در بیاورید ، این تغییر شکل و دگرگونی برای شما مفید واقع خواهد شد.

 

 

مرداد : امروز ماه به طور کامل بر هفتمین خانه شما- یعنی خانه دوستان و همکاران- سایه می افکند و این اتفاق کاملا مورد مخالفت خورشید ماه اسد قرار می گیرد. بنابراین در الگوهای ثابت مربوط به دوست یابی شما تغییر و دگرگونی حاصل می شود. خوشبختانه هر اتفاقی که باعث تغییر دادن فعالیت های مربوط به روابط کاریتان شود ، باعث بیشتر شدن درآمدتان هم می شود و بنابراین احساس بهتری نسبت به شغلتان پیدا خواهد کرد.


 

شهریور : امروز ممکن است اثرات کسوف به سرعت بر روی شما ظاهر نشود ، برای اینکه اثرات قوی و زیرکانه آن ممکن است فقط در ضمیر ناخودآگاه حس شود. شما امروز خیلی به اهداف خود اطمینان ندارید ، برای اینکه دیگران هم الزاما روشن و واضح به شما نمی گویند که چه خواسته هایی دارند. بگذارید این چرخه های بی پایان ذهنی از زندگی تان خارج شوند و فقط از زندگی لذت ببرید. هم اکنون تأثیری که استراحت کردن بر شما می گذارد ، خیلی بیشتر از انجام دادن یک کار بخصوص است.


 

مهر : امروز روز عشق ورزیدن است و کسوفی که رخ داده است برایتان چندین اتفاق شگفت انگیز همراه خواهد داشت. باوجود اینکه شما دیگران را به طور واقع بینانه ای ارزیابی نمی کنید ، ولی می توانید بهترین خصوصیات هر فرد را ببینید. فقط فراموش نکنید که در پس ظاهر جذاب هر آدم ، چیزهای پیچیده دیگری نیز نهفته است ، و گاهی وقت ها هم شاید این حقیقت زیاد زیبا نباشد.


 

آبان : در حالیکه شما از فکر کردن به خاطرات گذشته دست کشیده اید ، باز هم احساس بیهودگی می کنید. ولی اگر بخواهید به خود تکانی بدهید ، یادآوری فکر و خیالات قدیمی پالایش کننده خواهد بود. کسوف کردن ماه در برج دلو آینده نگر به شما این توانایی را می دهد که به سرعت آسیب های احساسی قدیمی خود و همچنین دید منفی باقیمانده در وجودتان را بهبود ببخشید. خوشبختانه یک تجربه شگفت انگیز در زمان حال می تواند به جدا شدن شما از گذشته تان کمک کند ، بنابراین شما می توانید از عشق و محبتی که دور و برتان هست لذت ببرید.

 

 


 

آذر : با ایجاد شدن کسوف ماه در سومین خانه شما - یعنی خانه ارتباطات - نسبت به همیشه سرتان شلوغ تر شده است. حتی اگر دیگران خواستند با شما در مورد ایده ها و تفکراتشان صحبت کنند ، شما باید به نیازهای خودتان هم توجه کنید. وقت بیشتری را به فعالیت های لذت بخش ، مثل کار کردن در باغ و یا باغچه خانه تان و یا تغییر دکوراسیون یکی از اتاق های خانه تان ، اختصاص بدهید تا زندگی تان را زیباتر کنید.


 

دی : اگر شما زیاد به جزئیات توجه نکنید ، اعتماد بیش از اندازه تان به دیگران می تواند شما را به اشتباه بیندازد. اگرچه شما احساس می کنید که فرد پولداری هستید ، ولی چون ماه در دومین خانه شما که با مسائل مالی ارتباط دارد کسوف کرده است ، عاقلانه است که در برابر وسوسه پول خرج کردن مقاومت کنید. همچنین نزدیکی و مجاورت با نپتون پوشیده در مه افکار شما را مغشوش می کند و شما را وسوسه می کند تصمیم اشتباهی گرفته و چیزی را بخرید که واقعا بدان نیاز ندارید. چند روزی صبر کنید و بعد دوباره اختیارات خود را ارزش گذاری کنید.


 

بهمن : امروز کسوف کامل ماه در نشانه تان باعث شده احساسات شما به اوج خود برسد. از یک طرف شما می دانید چه می خواهید و اعتقاد دارید که کاملا هم استحقاقش را خواهید داشت. از طرف دیگر نظرات یک نفر دیگر در مورد زندگی شما می تواند زندگی تان را آشفته و پریشان کند. حواستان باشد که بر مشکلات ناراحت کننده سرپوش نگذارید تا روابط تان تیره و تار نشود. برملا کردن و بر زبان آوردن همه چیز ، استراتژی معقولی برای برطرف کردن استرس های پنهانی است.


 

اسفند : شاید شما هنوز برای اینکه دیگران احساسات شما را بفهمند آمادگی نداشته باشید. اما فراموش نکنید امتناع کردن نمی تواند برنامه طولانی مدت ماندگاری برای ثبات بخشیدن به روابط تان باشد. اگر شما برای اینکه می خواهید اول تصمیم خود را بگیرید ، بحث های مهم را به تعویق انداخته اید ، باید اول این دیوارها را خراب کنید و بعد تصمیم گیری کنید. باوجود این شما فقط پشت گوش می اندازید و امروز و فردا می کنید؛ ولی برای تبادل نظر کردن امروز بهتر از فردا است.

 

 

 

ارسال نظر: