کدخبر: 15113

علی کریمی/ عکس علی کریمی / بیوگرافی علی کریمی

کنایه علی کریمی به جمع شدن عکس هایش در سطح شهر | علی کریمی شاکی شد

پیش‌تر و زمانی که او در داستان مهدی تاج تبدیل به منتقد فدراسیون فوتبال شده بود به تعدادی از هواداران وقت فدراسیون فوتبال تاخت و آن‌ها را متهم به این کرد که به دلیل سفر به جام جهانی چشمشان را روی بخشی از واقعیت می‌بندند.

پس از انتشار استوری جنجالی علی کریمی درباره نذری های محرم تمام بیلبوردهای منتسب به علی کریمی از سطح شهر جمع آوری شد. حالا علی کریمی نسبت به جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی اش واکنش نشان داده است. علی کریمی با انتشار استوری زیر به حذف تصاویرش از بیلبوردهای سطح شهر واکنش نشان داد.

در روزهای گذشته بیلبوردهای علی کریمی در تبلیغات یک شرکت آرایشی ـ بهداشتی به دلیل عدم طی فرایند اخذ مجوز و به دلیل اهانت وی به شعائر حسینی از سطح شهر جمع‌آوری شد.به گفته تسنیم، علی کریمی مدتی پیش در صفحه شخصی خود به فرهنگ نذری در مجالس عزاداری سالار شهیدان توهین کرده بود.

علی کریمی

استوری کنایه آمیز علی کریمی به مناسبت روز خبرنگار را ببینید. استوری‌های علی کریمی این روز‌ها شتاب بیشتری به خود گرفته است. اسطوره فوتبال ایران که پیش از این در مسائل اجتماعی کنایه‌های تندوتیزی را متوجه مسئولین کرده بود، به تازگی به بهانه تبریک روز خبرنگار، تعدادی از این قشر را هم بی‌نصیب نگذاشته است.

علی کریمی به مناسبت روز خبرنگار نوشته است: «روز خبرنگار، مبارک خبرنگارانی که خودشان را به کارت هدیه و سفر مجانی نمی‌فروشند. مبارک مجریان و گزارشگرانی که در هیچ باند مافیایی نیستند. مبارک آن‌هایی که کلی فشار و سختی را تحمل می‌کنند، ولی سر خم نمی‌کنند». این اولین بار نیست که علی کریمی به ماجرای سفر مجانی یا کارت هدیه عده‌ای از خبرنگاران کنایه می‌زند.

علی کریمی

پیش‌تر و زمانی که او در داستان مهدی تاج تبدیل به منتقد فدراسیون فوتبال شده بود به تعدادی از هواداران وقت فدراسیون فوتبال تاخت و آن‌ها را متهم به این کرد که به دلیل سفر به جام جهانی چشمشان را روی بخشی از واقعیت می‌بندند.علی کریمی سال 1378 و در 21 سالگی با سحر داوری ازدواج کرد. علی کریمی دو پسر به نام های هاوش و هیرسا و یک دختر به نام هیما هستند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها