کدخبر: 15116

دستگیری | دستگیری زورگیران | دستگیری مسلحانه

زورگیری اتوبان نیایش دستگیر شد | زورگیری مسلحانه وسط اتوبان شلوغ!

ماجرای «روباه حقه باز اینستاگرام» هنگامی در مشهد لو رفت که زن ۳۸ ساله‌ای سراسیمه خود را به کلانتری شهرک ناجا رساند و از سرقت طلاهایش توسط یک جوان پژوسوار خبر داد.

فیلم وایرال شده از زورگیری یک جوان با قمه از یک زن در اتوبان نیایش تهران را ببینید.ویدئوی خفتگیری ترسناک از یک زن جوان در اتوبان نیایش با قمه را ببینید. روباه حقه باز اینستاگرام که با راه اندازی صفحه جعلی با نام «عدنان»، طلا‌های زنان متاهل را به شیوه‌ای خاص از چنگ آن‌ها خارج می‌کرد و سپس شماره تلفن‌های آنان را در «فهرست سیاه» قرار می‌داد، با تلاش نیرو‌های تجسس کلانتری شهرک ناجای مشهد دستگیر شد.

به گزارش خراسان، ماجرای «روباه حقه باز اینستاگرام» هنگامی در مشهد لو رفت که زن ۳۸ ساله‌ای سراسیمه خود را به کلانتری شهرک ناجا رساند و از سرقت طلاهایش توسط یک جوان پژوسوار خبر داد.

این زن با اظهار نگرانی از این که اگر شوهرش در جریان ماجرا قرار گیرد، حادثه تلخی رخ می‌دهد هراسان و وحشت زده ادامه داد: مدتی قبل در شبکه اجتماعی اینستاگرام با جوانی خوش تیپ آشنا شدم که خودش را «عدنان» معرفی می‌کرد و مدعی بود که اصالت عرب دارد و به شغل طلافروشی مشغول است. این جوان چرب زبان که مانند یک روباه حقه باز بود ابتدا اعتماد مرا به خود جلب کرد به گونه‌ای که دیگر یقین داشتم او در بولوار امامت مشهد طلافروشی دارد.

ارتباط ما در فضای مجازی ادامه داشت تا این که «عدنان» مدعی شد طلا‌های بدون فاکتور را هم خریداری می‌کند. من هم بدون اطلاع شوهرم با او در کنار مرکز خریدی قرار گذاشتم که ادعا می‌کرد یکی از طلافروشی‌های بزرگ آن مجتمع (پاساژ) متعلق به اوست.

وقتی سرقرار رسیدم او داخل یک دستگاه پژو ۴۰۵ به رنگ تیره (احتمالا نوک مدادی) نشسته بود و چنین وانمود می‌کرد که طلافروشی را تعطیل کرده و قصد داشت به منزلش برود! او با همان چرب زبانی فریبکارانه اش چندین سکه و حدود ۱۵ گرم طلا را از من گرفت و سپس به بهانه وزن کردن طلا‌ها وارد بازار طلافروشان شد، ولی من هرچه منتظر ایستادم او بازنگشت. هراسان و نگران به چند طلافروشی سر زدم و مشخصات او را با پیج اینستاگرامی اش نشان دادم، اما هیچ کس او را نمی‌شناخت.

تازه فهمیدم که در دام یک کلاهبردار حرفه‌ای افتاده ام و در این مدت هم او فقط قصد داشته است اعتماد و اطمینان مرا جلب کند. حالا هم اگر همسرم متوجه این ارتباط مجازی با یک جوان غریبه شود، نمی‌دانم چه پاسخی باید به او بدهم!این درحالی است که «عدنان» شماره تلفن مرا نیز در «فهرست سیاه» قرار داده و تماس هایم بی پاسخ می‌ماند!

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع و احتمال کلاهبرداری‌های گسترده در فضای مجازی، گروه کارآزموده‌ای از نیرو‌های تجسس با صدور دستوری ویژه از سوی سرهنگ محمد فیاضی (رئیس کلانتری شهرک ناجا) وارد عمل شدند و به تحقیق در این باره پرداختند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها