کدخبر: 15266

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

قتل و سوزاندن زن جوان در اطراف تهران | شوهر بی رحم اعتراف کرد!

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که در روز ناپدید شدن زن جوان، همسر وی با عجله از خانه خارج شده و اطلاعی از او در اختیار اطرافیان نیست.

مرد جوان به آتش زدن جسد همسر بدنبال اختلافات خانوادگی اعتراف کرد، ایران نوشت: مدتی قبل، موضوع ناپدید شدن زنی ۳۹ ساله از سوی خانواده‌اش به پلیس اعلام شد.و بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

رئیس‌پلیس آگاهی البرز در تشریح این خبر گفت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که در روز ناپدید شدن زن جوان، همسر وی با عجله از خانه خارج شده و اطلاعی از او در اختیار اطرافیان نیست. بنابراین با این فرضیه که وی از سرنوشت همسرش خبر دارد دستور توقیف خودرو مرد جوان از مراجع قضایی دریافت و در سامانه‌های پلیس ثبت شد که پس از چندین روز خودرو متهم در استان قزوین توقیف و متهم به پلیس آگاهی فردیس منتقل شد.

مرد جوان در تحقیقات اولیه منکر اطلاع از سرنوشت همسرش بود اما با مشاهده مستندات، به قتل همسرش با ضربات چاقو اعتراف کرد و گفت به دنبال اختلافات خانوادگی همسرش را کشته و سپس جسدش را به بیابان‌های اطراف فردیس برده و آتش زده است تا ردی به جا نگذارد. رئیس‌پلیس آگاهی البرز یادآورشد: متهم برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها