کدخبر: 15332

نوزاد | نوزاد رها شده

نوزاد رها شده در جنت آباد | عاقبت نوزاد چه شد؟

ساعت ۱۹ چهارشنبه دوم شهریورماه جاری، پیدا شدن یک نوزاد ۳ ماهه در فضای سبز خیابان کوروش غربی محله جنت‌آباد از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

یک نوزاد ۳ ماهه توسط اعضای خانواده‌اش در فضای سبز در محله جنت آباد تهران رها شده است. ساعت ۱۹ چهارشنبه دوم شهریورماه جاری، پیدا شدن یک نوزاد ۳ ماهه در فضای سبز خیابان کوروش غربی محله جنت‌آباد از سوی مردم به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد به همراه ماموران بهزیستی راهی محل مورد نظر شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.ماموران پلیس پس از حضور در صحنه با نوزاد پسر ۳ ماهه‌ای مواجه شدند که داخل یک کیف ورزشی آبی‌رنگ در میان شمشادهای منطقه فضای سبز رها شده و از شدت گرسنگی در حال گریه کردن بود.

تحقیقات ابتدایی نشان داد، نوزاد ۳ ماهه توسط اعضای خانواده‌اش در فضای سبز رها شده و مردم پس از شنیدن گریه این نوزاد در میان شمشادها، او را پیدا کرده و بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع دادند.با دستور مرجع قضایی نوزاد رها شده به اداره بهزیستی منتقل و کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی عاملان این حادثه وارد عمل شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها