کدخبر: 15356

امیر علی اکبری | نبرد امیر علی اکبری | امیر علی اکبری ایتالیا

امیر علی اکبری هالک واقعی ایران شد | نبرد خونین امیر علی اکبری همه را شوکه کرد

امیر علی اکبری که بعد از باخت‌های قبلی خود بار دیگر تصمیم گرفت با علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس به عنوان مربی فعالیت کند، توانست جریان مبارزه را به سود خود پیش ببرد و خیلی به موقع حریفش را گیر انداخت.

صورت مائورو سریلی غرق در خون شده بود، داور پایان مبارزه را اعلام کرد و بدین ترتیب امیر علی اکبری موفق شد رقیب خود را ناک اوت کند. مطرح ترین فایتر ایرانی شاغل در رشته MMA  امیر علی اکبری که مدتی است در سازمان وان چمپیونشیپ مبارزه می‌کند، بعد از یکی، دو شکستی که در این سازمان متحمل شد، بامداد امروز امیر علی اکبری برابر مائورو سریلی حریف ایتالیایی خود قرار گرفت. امیر علی اکبری که بعد از باخت‌های قبلی خود بار دیگر تصمیم گرفت با علیرضا استکی، سرمربی تیم ملی بوکس به عنوان مربی فعالیت کند، توانست جریان مبارزه را به سود خود پیش ببرد و خیلی به موقع حریفش را گیر انداخت.

نبرد امیر علی اکبری رو در روی فایتر ایتالیایی

او در ادامه و در حالی‌که با فنون کشتی، فایتر ایتالیایی را زمین‌گیر کرده بود، با ضربات متوالی توانی برای مقاومت حریف نگذاشت.درحالی‌که صورت مائورو سریلی غرق در خون شده بود، داور پایان مبارزه را اعلام کرد و بدین ترتیب امیر علی اکبری موفق شد رقیب خود را ناک اوت کند. حالا او با مربی قدیمی خود بار دیگر به ریل پیروزی بازگشته و برای رقبای صاحب نام خود خط و نشان می‌کشد. 

علی اکبری که سومین مبارزه‌اش در سازمان وان چمپیونشیپ را با پیروزی پشت سر گذاشت، بعد از این مبارزه گفت: روی فنون کشتی کار کرده بودم و تمرینات بوکس خودم را هم بیشتر کردم. فکر می‌کنم استفاده ترکیبی از بوکس و کشتی بهترین راه برای پیروزی در MMA است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها