کدخبر: 15363

گروگانگیری هولناک در شهر| جزییات ماجرا

فردی ۳۰ ساله توسط چند نفر پس از اختلاف مالی گروگانگیری شد.

فرمانده انتظامی بردسیر گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فرد ۳۰ ساله گروگان گرفته شده طی ۲۴ ساعت از چنگ آدم ربایان در روستای «رهاو» به آغوش گرم خانواده بازگشت.

سرهنگ منصور رمضان نژاد افزود: در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در دوم شهریور ماه جاری در شهرستان کرمان و ربایش فردی ۳۰ ساله توسط چند نفر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی اظهار داشت: در بررسی اظهارات خانواده‌ فرد ربوده شده مشخص شد متهمان به خاطر اختلافات مالی اقدام به چنین کاری کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر خاطر نشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی بردسیر با اقدامات فنی، تخصصی و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی تحقیقات گسترده‌ای را در این خصوص آغاز کردند و مطلع شدند فرد گروگان گرفته شده توسط یک فرد به شهرستان بردسیر منتقل و در اطراف روستاهای آن منطقه نگهداری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه ماموران سریع به محل اعزام و فرد گروگان گرفته شده را به صورت صحیح و سالم آزاد کردند و به پلیس آگاهی انتقال و تحویل خانواده‌ وی دادند، اظهارداشت: همچنین متهم و عامل گروگانگیری در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.

بردسیر در فاصله ۶۰ کیلومتری غرب مرکز استان کرمان قرار دارد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها