کدخبر: 15402

وام مسکن | وام مسکن 280 میلیونی | شرایط وام مسکن

وام 200 میلیونی هدیه دولت به مردم | کدام بانک ها وام می دهند؟

مجید جودی گفت:متقاضیان از امروز می‌توانند با مراجعه به بانک و تحویل مدارک خود به بانک برای دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی اقدام کنند.

به گفته مجید جودی معاون مسکن روستایی، روستاییان از امروز می توانند وام ۲۰۰ میلیون تومانی را بگیرند.به گزارش سلام نو به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون مسکن روستایی گفت: متقاضیان تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی می‌توانند پس از دریافت پیامک توسط بنیاد مسکن به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات مراجعه کنند.

مجید جودی گفت: متقاضیان از امروز می‌توانند با مراجعه به بانک و  تحویل مدارک خود به بانک  برای دریافت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی اقدام کنند.

به گفته معاون بازسازی مسکن روستایی این تسهیلات با تصویب در هیئت دولت و تایید رئیس سازمان برنامه و بودجه توسط بانک مرکزی به بانک‌ها ابلاغ شده و متقاضیان با ارائه مدارک خود به بانک‌ها با دریافت پیامک می‌توانند این تسهیلات را دریافت کنند.

او می‌گوید: مشکلی در زمینه پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی وجود ندارد. هماهنگی‌های لازم انجام شده و از امروز مصوبه به بانک‌های عامل اعلام می‌شود.با توجه به اینکه وام مسکن روستایی در دولت به تصویب رسیده، نیازی به ضمانت نامه سازمان برنامه و بودجه نیست.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها