کدخبر: 15480

استقلال | اخبار استقلال | اخبار ورزشی

استقلال بهم ریخت!

زمانی که مهدی قایدی و سیاوش یزدانی به استقلال بازگشتند، لیست بزرگسالان استقلال پُر شد و تیم حقوقی استقلال از ریکاردو ساپینتو خواستند که دو بازیکن را در لیست خروج قرار دهد.

مدیرعامل استقلال از یکی از معاونت‌های خود شاکی است و شاید شاهد تحولاتی در این زمینه باشیم. گاف عجیب تیم حقوقی باشگاه استقلال در بحث خروج نام ارسلان مطهری از لیست استقلال و اضافه شدن نام کاوه رضایی بیش از هر چیزی این باشگاه را تحت تأثیر قرار داده است.

زمانی که مهدی قایدی و سیاوش یزدانی به استقلال بازگشتند، لیست بزرگسالان استقلال پُر شد و تیم حقوقی استقلال از ریکاردو ساپینتو خواستند که دو بازیکن را در لیست خروج قرار دهد. قرعه به نام سیدمحمد حسینی و ارسلان مطهری افتاد. حسینی راهی تراکتور شد، اما مطهری راضی به فسخ قراردادش نشد و اعلام کرد طبق قراردادش می‌خواهد بماند.

مسئولان استقلال در آخرین دقایق نقل‌وانتقالات فوتبال ایران در نامه‌ای به سازمان لیگ نام ارسلان مطهری را از لیست خارج کردند تا جا برای اضافه کردن کاوه رضایی باشد. پرونده مطهری و استقلال به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال رفت و ظاهرا خبر رسیده که این کمیته به باشگاه استقلال گفته که نام مطهری نمی‌تواند از لیست خارج شود که معنایش اضافه نشدن رضایی است.

اگر چه تیم حقوقی استقلال مدعی هستند کار اشتباهی نکرده‌اند، چون مطهری فقط نامش خارج شده و حق و حقوق او را می‌دهند تا رضایی امکان بازی کردن داشته باشد، اما شواهد نشان می‌دهد که رضایی امکان بازی در استقلال را نخواهد داشت. این مسائل باعث شده که مصطفی آجورلو از این گاف تیم حقوقی باشگاه عصبانی شده و تصمیم بگیرد در روز‌های آینده تغییراتی ایجاد کند، تغییراتی که احتمالا در بخش حقوقی و دیگر معاونت‌ها خواهد بود. البته هنوز تیم مدیریتی استقلال پافشاری می‌کند که طبق قانون عمل کرده‌اند و منتظر روز‌های آینده هستند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها