کدخبر: 15647

چاقوکشی | چاقوکشی خونین | چاقوکشی وحشتناک

کشور به خون کشیده شد | چاقوکشی 10 نفر را به کام مرگ برد!

این دو مظنون دیمین و مایل سندرسون نام دارند که ۳۰ و ۳۱ ساله هستند.

بنا به اعلام پلیس کانادا، این حادثه دو مظنون دارد که تلاش‌های گسترده‌ای برای دستگیری آن‌ها آغاز شده است. این دو مظنون دیمین و مایل سندرسون نام دارند که ۳۰ و ۳۱ ساله هستند.پلیس کانادا روز یکشنبه اعلام کرد که حملات با چاقو در ناحیه بومیان جیمز اسمیت کری و شهرک ولدون در استان ساسکاچوان دست‌کم ۱۰ کشته و ۱۵ مجروح بر جای گذاشت و نیرو‌های پلیس در تعقیب دو مظنون هستند.

به گزارش ایرنا، رواندا بلک مور، دستیار کمیسر پلیس سواره سلطنتی کانادا در یک نشست خبری گفت که زخمی‌ها برای مداوا به بیمارستان منتقل شده اند.وی افزود: «چندین نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند که ۱۵ نفر آن‌ها به بیمارستان‌های نواحی منتقل شده‌اند.»این مقام پلیس به نقل از رسانه‌های کانادا همچنین احتمال داد که شمار مجروحین بیشتر باشد که به طرق دیگر خود را به بیمارستان رسانده‌اند.

بنا به اعلام پلیس کانادا، این حادثه دو مظنون دارد که تلاش‌های گسترده‌ای برای دستگیری آن‌ها آغاز شده است. این دو مظنون دیمین و مایل سندرسون نام دارند که ۳۰ و ۳۱ ساله هستند.جامعه بومیان جیمز اسمیت کری که ۲ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت دارد، اعلام وضعیت اضطراری کرده است. همچنین از بسیاری از ساکنان استان ساسکاچوان نیز خواسته شده است در محل‌هایی که هستند پناه بگیرند.

ساسکاچوان از استان‌های جنوبی کانادا و هم‌مرز ایالت‌های داکوتای شمالی و مونتانا در آمریکا است.«جاستین ترودو»، نخست وزیر کانادا در پیامی که در توئیتر منتشر کرد به این رویداد واکنش نشان داد و گفت: حملات در ساسکاچوان وحشتناک و دلخراش است. من به کسانی فکر می‌کنم که یکی از عزیزان خود را از دست داده‌اند و یا در این حادثه مجروح شده‌اند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها