کدخبر: 15650

امین حیایی | امین حیایی بیوگرافی | امین حیایی عکس

همسر امین حیایی، مونا بانکی تغییر جنسیت داد؟

مونا بانکی پور همسر امین حیایی در واکنش به شایعه تغییر جنسیتش نوشت: عجب ملت عجیبی هستیم!

​مونا بانکی پور همسر امین حیایی گفت: دوست دارم موهامو کوتاه کنم لباس اسپرت بپوشم در ارامش فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اگر توضیحی دادم دیدم واقعا درکی وجود نداره خواشتم روشن بشین که اینقدر اسون قضاوت نکنین در ضمن بهتره سکوت من نشکنه، چون اگر سکوتم بشکنه خیلی حرفا دارم! مونا بانکی پور همسر امین حیایی در واکنش به شایعه تغییر جنسیتش نوشت: عجب ملت عجیبی هستیم البته منظورم همگی نیست عده خاصی هستن یه توضیحی بدم واسه اون بعضی‌ها که نمیفهمن و محدوده زندگیشون تا سرکوچه بودم و ادم شبیه من هیچ جای دنیا ندیدن عرض کنم که دوستان من ترنس نیستم و تغییر جنسیت ندادم با احترامی که واسه همه ترنس‌ها قائل هستم خودم نیستم اگر بودم ترسی نداشتم و اعلام میکردم. امین حیایی از مونا سال های زیادی است جدا شده است. امین حیایی به خاطر پسرش دارا ئوابستگی به این خانم دارد. اخبار امین حیایی و خانواده اش را با ما دنبال کنید.

جنجال بر سر حضانت دارا برای امین حیایی

امین حیایی

اوایل جدایی سر حضانت دارا با امین حیایی به مشکل خورد، اما با گذشت مدتی همسرش امین حیایی رضایت داد دارا، پیش مادرش بزرگ شود خانم بانکی پور بصورت حرفه‌ای در سریال خواب و بیدار بکارگردای مهدی فخیم زاده در سال ۱۳۸۱ در نقش همسر دانیال حکیمی بازی کرد. سپس در فیلم خانه‌ای در شن سال ۸۲ نیز حضور داشت، اما بعد‌ها به همراه پسرش مدتی به خارج از کشور مهاجرت کرد.

بیوگرافی مونا بانکی‌پور همسر امین حیایی

امین حیایی

مونا بانکی پور در یک خانواده هنری بدنیا آمد. مادرش فرزانه داوری متولد ۱۳۳۸ از بازیگران قبل از انقلاب می‌باشد که چندین سال در آمریکا هم حضور داشت. داوری در سال ۱۳۹۵ در سریال شبکه جم بازی کرده است.

ازدواج مونا بانکی پور با امین حیایی

امین حیایی

مونا بانکی پور در سال ۱۳۷۴ با امین حیایی ۲۵ ساله که هنوز در اول مسیر بازیگری بود ازدواج کرد، اما این زندگی بعد از یکسال با بدنیا آمدن فرزندشان دارا به طلاق ختم شد.

شایعه تغییر جنسیت همسر سابق امین حیایی

امین حیایی

دوست دارم موهامو کوتاه کنم لباس اسپرت بپوشم در ارامش. فکر نکنم به کسی ربطی داشته باشه اگر توضیحی دادم دیدم واقعا درکی وجود نداره خواستم روشن بشین که اینقدر آسون قضاوت نکنین در ضمن بهتره سکوت من نشکنه، چون اگر سکوتم بشکنه خیلی حرفا دارم!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها