کدخبر: 15920

اخبار روز | اخبار مهم روز | اخبار حوادث

حمله مردجوان به مسجد معروف | چند نفر مجروح شدند؟

در بررسی‌های انجام شده مشخص گردید مردی ۳۲ ساله اهل یکی از شهرستان های اطراف شیراز به دلایل نامعلومی ۸ نفر شهروند را پس از پایان مراسم دعای ندبه در مسجد حاج‌عباس واقع در خیابان حافظ با چاقو مجروح کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت فردی که صبح امروز چند شهروند را در مسجد بلوار چهل مقام شیراز به وسیله چاقو مجروح کرده بود، دستگیر شد.به گزارش رکنا؛ سرهنگ فرج شجاعی در تشریح جزئیات این حادثه گفت : ساعت ۹ صبح امروز،  برابر تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر چاقو خوردگی چند نفر شهروند در یکی از مساجد شیراز بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی گفت: در بررسی‌های انجام شده مشخص گردید مردی ۳۲ ساله اهل یکی از شهرستان های اطراف شیراز  به دلایل نامعلومی  ۸ نفر شهروند را پس از پایان مراسم دعای ندبه در مسجد حاج‌عباس واقع در خیابان حافظ با چاقو مجروح کرده است.این مقام انتظامی افزود: متهم با  تلاش ماموران کلانتری ۳۴ جام جم دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد. و ۸ نفر مصدوم نیز توسط ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز اعزام شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز  اظهار داشت برابر استعلام صورت گرفته خوشبختانه وضعیت مصدومان رضایتبخش اعلام شده و تحقیقات از متهم درخصوص علت و انگیزه ارتکاب این جرم در دست بررسی است .سرهنگ شجاعی بابیان اینکه  مسئولان انتظامی شیراز با حضور در بیمارستان از مصدومان حادثه عیادت و دلجویی کردند، از شهروندان خواست به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و هرگونه اخبار را از طریق منابع رسمی و خبرگزاری های معتبرپیگیری و دریافت کنند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها