کدخبر: 16511

قتل | علت قتل | قتل وحشتناک

کرج به خون کشیده شد | قتل عام خانوادگی شهر را بهم ریخت

در حوالی ساعت ۲۱ روز پنجشنبه در شهر فردیس، در پی اختلاف دو ‌همسایه به واسطه موضوعات قبلی و تیراندازی یکی از آنها با سلاح کلت کمری دو خواهر و دو برادر از اعضای یک خانواده کشته شده و دو نفر از وابستگان آنها که مجروح شده بودند توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه یک نفر دیگر نیز در بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست می دهد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز، از دستگیری قاتل فراری پنج عضو یک خانواده فردیسی خبر داد.به گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رئیس پلیس آگاهی البرز از دستگیری عامل تیراندازی و قتل پنج عضو یک خانواده در فردیس با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز خبر داد.

سرهنگ محمد نادربیگی شامگاه شنبه ۲۳ مهرماه گفت: در حوالی ساعت ۲۱ روز پنجشنبه در شهر فردیس، در پی اختلاف دو ‌همسایه به واسطه موضوعات قبلی و تیراندازی یکی از آنها با سلاح کلت کمری دو خواهر و دو برادر از اعضای یک خانواده کشته شده و دو نفر از وابستگان آنها که مجروح شده بودند توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه یک نفر دیگر نیز در بیمارستان بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست می دهد.

سرهنگ نادربیگی افزود: پس از این اتفاق تیم مجربی از کارآگاهان پلیس اگاهی تشکیل و با انجام اقدامات پلیسی محل اختفای متهم شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: متهم در یک اقدام غافلگیرانه در تهران دستگیر و جهت انجام تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس آگاهی استان البرز قرار دارد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها