کدخبر: 16626

اخبار ورزشی | خبر ورزشی | اخبار ورزشی امروز

کریم باقری همه را شوکه کرد!

در دقایق پایانی این بازی مازیار زارع در اعتراض به یک صحنه از داور کارت زرد گرفت و در ادامه و در حالی که مشغول صحبت با بازیکن نیمکت نشین تیمش بود کارت زرد دوم را از دارو گرفت و از زمین بازی اخراج شد.

در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و ملوان اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد.از هفته دهم لیگ برتر تیم فوتبال ملوان و پرسپولیس در استادیوم سیروس قایقران شهر انزلی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با پیروزی یک صفر سرخپوشان تهرانی به پایان رسید. تک گل این بازی را یورگن لوکادیا به ثمر رساند.

در دقایق پایانی این بازی مازیار زارع در اعتراض به یک صحنه از داور کارت زرد گرفت و در ادامه و در حالی که مشغول صحبت با بازیکن نیمکت نشین تیمش بود کارت زرد دوم را از دارو گرفت و از زمین بازی اخراج شد. همین کارت زرد دوم باعث شد تا زارع از کوره در برود و به داور حمله کند.

او حتی با دست به سینه داور کوبید و به سمت او حمله ور شد. در همین میان کریم باقری دستیار گل محمدی در پرسپولیس که زمانی با زارع در همین تیم همبازی بود، به سراغ او رفت و با گرفتن دهانش مانع داد و بیداد شد. باقری پیش از این مقابل بازیکنان خودی این رفتارها را انجام میداد و حالا مازیار زارع هم توسط کریم باقری ارشاد شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها