کدخبر: 16826

قتل | قتل وحشتناک | قتل زن میانسال

جسد سوخته شهاب در باغ پیدا شد | راز قتل وحشتناک لورفت

در ادامه جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس شناسایی عامل جنایت را در دستور کارش قرار داد.

مرد جوانی که با همدستی دوستش پسر جوان ثروتمندی را با سلاح گرم به قتل رسانده و جسدش را سوزانده بود به قصاص محکوم شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا، رسیدگی به این پرونده از دی سال گذشته با گزارش صاحب یکی از باغ‌ های شهریار مبنی بر کشف  جسد سوخته در باغش آغاز شد.

در ادامه جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و پلیس شناسایی عامل جنایت را در دستور کارش قرار داد. از سوی دیگر مأموران موفق شدند هویت مقتول را که پسر ثروتمندی به نام شهاب بود شناسایی کنند و با بررسی مکالمات تلفنی وی مشخص شد که از چندی پیش با مردی به نام اکبر اختلاف مالی داشته است.

با کشف جسد سوخته مقتول ، به این ترتیب اکبر بازداشت شد و به جنایت با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد و گفت: با شهاب در یک میهمانی آشنا و دوست شدم.

بعد از مدتی از او خواستم تا باهم به‌صورت شراکتی کار کنیم که شهاب هم مبلغ یک میلیارد تومان پول نقد و ۱۵۰ سکه طلا را برای راه‌اندازی یک کسب و کار به من داد تا بعد از رسیدن به سود، پول و سودش را به او برگردانم. اما من بخشی از پول را بابت بدهی که داشتم دادم و نتوانستم کار خاصی انجام دهم.

بعد از مدتی شهاب موضوع را فهمید و با تهدید از من خواست تا پول و سکه‌هایش را برگردانم. وقتی دیدم امکان پرداخت پولش را ندارم نقشه قتلش به ذهنم رسید،  او را به یک باغ در شهریار کشاندم و با اسلحه او را کشتم. بعد هم با کمک دوستم قاسم جسد شهاب را به باغ دیگری بردیم و آتش زدیم.

پس از اعتراف صریح متهم، همدست او نیز دستگیر شد و پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص کردند.

پس از آن اکبر به جایگاه رفت و با رد اتهامش گفت: در بازجویی‌ها تحت فشار روانی به قتل اعتراف کردم. اما من او را نکشتم.قاسم نیز پس از متهم ردیف اول به جایگاه رفت و گفت: من نقشی در قتل نداشتم و تنها برای آتش زدن جسد با او همکاری کردم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و متهم ردیف اول را به قصاص و پرداخت دیه به خاطر جنایت بر میت و متهم ردیف دوم را به ۱۵سال حبس محکوم کردند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها