کدخبر: 17198

ساسی مانکن به دردسر افتاد | ساسی مانکن محاکمه می شود؟

برگزاری کنسرت به صلاح نیست و اصلا این که عده‌ای «زندگی عادی» دارند در ذات خودش نوعی بی‌اعتنایی به محیط پیرامون دارد، نوعی بی‌خیالی و خودخواهی.

فیلم منتشر شده از لغو کنسرت ساسی مانکن در استرالیا در پی اعتراض مردم به برگزاری این کنسرت بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است. برترین‌ها: در این شرایط صرف برگزاری «کنسرت» هم تبدیل به یک مساله شده، در واقع عده زیادی می‌گویند که به دلیل تالمات موجود در فضای جامعه ایرانی، برگزاری کنسرت به صلاح نیست و اصلا این که عده‌ای «زندگی عادی» دارند در ذات خودش نوعی بی‌اعتنایی به محیط پیرامون دارد، نوعی بی‌خیالی و خودخواهی.

روز گذشته نیز برگزاری کنسرت ساسی مانکن، خواننده مشهورِ ساکن خارج از کشور در بریزبن استرالیا بحث برانگیز شد و ویدئویی از لغو این کنسرت در پی اعتراض مردم در فضای مجازی منتشر و بازتاب گسترده‌ای داشت. در این ویدئو، افراد حاضر در کنسرت ساسی مانکن او را «بی‌شرف» خطاب کرده و این خواننده لس‌آنجلسی مجبور به نیمه کاره رها کردن کنسرت شد؛ اعتراض مردم پس از آن اتفاق افتاد که برنامه‌گذاران حاضر به کنسل کردن رویداد و پس دادن پول خریدان بلیط نشدند. البته پیرامون حضور «گوگوش» هم در استرالیا اتفاقاتی رخ داد که به زعم شمار زیادی از کاربران اجتماعی مساله او تفاوت دارد و حواشی ظاهرا از جای دیگری نشات می‌گیرد، یعنی آن دسته از هواداران گوگوش معتقدند جنس اعتراض به ساسی با جنس اعتراض به گوگوش فرق دارد.

خبرگزاری تسنیم درباره ماجرای گوگوش این گونه نوشته: گوگوش پس از کنسرتش در سیدنی، با جمعیتی از هم‌مسلکانش روبرو شد که بر سرش فریاد می‌زدند: «مخمصه بدی برای لات‌های کوچه خلوت سیاست در خارج از کشور بروز کرده؛ بعد از گوگوش و مهناز افشار و تعدادی دیگر از چهره‌ها که با واقعیت رفقا و هم‌کیشانشان مواجه شدند، ساسی مانکن، خواننده مستهجن هم لقب خود را از مخاطبانش گرفت؛ آن‌ها که برای دقایق مستمری، او را بی‌شرف صدا زده و به برگزاری کنسرتش اعتراض می‌کردند.» این که «تسنیم» ماجرای گوگوش و ساسی و مهناز افشار را در کنار هم قرار داده البته نیاز به بحث و تحلیل دقیق‌تری دارد.

تسنیم البته در ادامه یادداشتش با تقبیح مواضع سیاسی هنرمندان خارج از کشور نوشته: با همان منطق هم لاطائلات سیاسی می‌گویند و لات کوچه خلوت می‌شوند، و هم کنسرت و رقصشان را در هر شرایطی که باشد برگزار می‌کنند؛ حالا هم خودشان و هم دوستانشان به تناقض درونی خورده‌اند که بالاخره باید کدام ادا را دربیاورند؟ ادای غم یا همان ساز و رقص مزه‌اش بیشتر است؟ 

پیش از این حداقل درباره ساسی حواشی دیگری هم در جریان بود،هم زمان با وقوع حادثه متروپل در آبادان که سراسر کشور رخت عزا بر تن داشت، ویدئوهایی از عروسی این خواننده در فضای مجازی وایرال شد که کاربران را به شدت عصبانی کرد. در تصویر زیر احسان کرمی هم حضور دارد که بعدتر با پیوستن به شبکه من و تو از فضای رسمی خارج شد، او در واکنش به حضورش در عروسی ساسی، گفته بود که زندگی خصوصی‌اش به کسی ربطی ندارد او هم داغدار جانباختگان آن فاجعه است.

ماجرای فحاشی تند و تیز به ساسی و گوگوش

واکنش کاربران چیست؟ 

*‌ بچه‌های استرالیا از خجالت ساسی مانکن در اومدن. دمشون گرم

* آخخخخ که من دور صدای تک تکتون بگردم که ساسی و پسره فرشید و اینجوری از خجالتشون در اومدین. کارگرا با حقوق چندرغاز دست به اعتراض زدن، اونوقت این‌ها از درآمده کنسرتشون نمیگذرن

* اومدم بگم که از کتک و فحش خوردن ساسی مانکن بسی خرسند شدم

*‌ چقدر دلم خنک شد از بی‌شرف گفتن مردم به ساسی مانکن 

*‌ الان واقعا ساسی مانکن فک کرده بود مردم میان کنسرتش با " آقامون جنتلمنه جنتلمنه "  قر میدن و خوش میگذرونن؟؟ چرا درک واژه ی «انسانیت» و «همدردی» برای بعضیا انقدر سخته؟؟؟ 

* یکی دیگر از کاربران با انتشار تصویر زیر نوشت: ببخشید که نمی‌تونم از‌ پول کنسرت بگذرم اما شما به اعتراضتون ادامه بدید.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها