کدخبر: 17345

صفر تا صد قتل آیلار حقی | آیلار حقی از ساختمان سقوط کرده؟

دختر جوان تبریزی به نام «آیلار حقی» بر اثر سقوط در محل گود‌برداری جنب برج شهران فوت کرده.

پلیس: دختر جوان تبریزی به نام «آیلار حقی» بر اثر سقوط در محل گود‌برداری جنب برج شهران فوت کرده / ۳ نفر از مرتبطین در این حادثه دستگیر شدند. ادعای وزیر اسرائیلی: ایران یک تهدید استراتژیک جهانی و منطقه‌ای است؛ مقابله ضروری است.پیام مداخله جویانه آمریکا به نخست وزیر عراق درباره گروههای مقاومت.

 جزئیات حادثه منجر به فوت دختر جوان تبریزی تشریح شد.به گزارش رکنا، رییس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی در پی وقوع حادثه افتادن دختر جوان تبریزی به نام آیلار حقی در محل گود برداری جنب برج شهران تبریز اعلام کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در صحنه حضور یافته و با هماهنگی و دستورات ویژه دادستان عمومی و انقلاب تبریز و با شکایت خانواده متوفی تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی براساس وظایف ذاتی و قانونی تحقیقات لازم در این خصوص آغاز و تا این لحظه ۳ نفر از مرتبطین در این حادثه شناسایی و دستگیر، و تحقیقات پلیسی در حال انجام می‌باشد که اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه مشخص شده متوفی ازیک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.

سرهنگ محمودی در ادامه گفت: با توجه به موج سواری رسانه‌های معاند در خصوص موضوعات اخیر کشور و بهره برداری معاندین از حوادث روزمره جهت تشویش و فریب افکار عمومی، مردم عزیز به اخبار رسانه‌های ضد انقلاب توجه نکرده و اخبار از رسانه‌های موثق دنبال کنند. 

سرهنگ محمودی گفت: به محض اطلاع از وقوع حادثه از طریق مرکز فوریت های پلیس، در صحنه حضور یافته و با هماهنگی و دستورات ویژه دادستان تبریز  و با شکایت خانواده متوفی تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی براساس وظایف ذاتی و قانونی تحقیقات لازم  در این خصوص آغاز کردند.

وی با اعلام اینکه تا این لحظه ۳ نفر از مرتبطین در این حادثه شناسایی و دستگیر شده اند، گفت: با بررسی مدارک، شواهد و مستندات در  محل حادثه مشخص شده متوفی از یک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها