کدخبر: 17466

حادثه هولناک| حوادث

قتل خونین در کرج| شهر به خون کشیده شد

در آبان سال ۹۸ جوان معتادی در مسیر حرک به سمت کمپ ترک اعتیاد به قتل رسید اما در نهایت در جلسه دادگاه مادر بابک متهم به قتل را بخشید.

مرد زندانی که ۳ سال قبل هنگام انتقال یک معتاد به کمپ ترک اعتیاد باعث مرگ وی شده بود پس از رضایت اولیای دم و نجات از قصاص بار دیگر از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

قتل معتاد جوان در راه انتقال به کمپ ترک اعتیاد

رسیدگی به این پرونده از آبان سال ۹۸ با گزارش مرگ مشکوک جوان ۲۵ ساله‌ای به نام بابک در کرج آغاز شد. در ادامه مأموران به محل حادثه رفتند و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که بابک هنگام انتقال به کمپ ترک اعتیاد از سوی دو نفر مورد ضرب و شتم قرار گرفته و بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرده است.

راننده خودرو که در محل حادثه حضور داشت، به پلیس گفت: بابک معتاد بود و قرار شد ما او را به کمپ ببریم تا ترک کند. ساعاتی پیش من و یکی از دوستانم او را از در خانه‌اش برای انتقال به کمپ ترک اعتیاد سوار خودرو کردیم.

من لباس پلیس به تن کرده بودم تا بابک فکر کند پلیس هستم و مقاومتی نداشته باشد. در میانه راه دوستم مدعی شد که از بابک مبلغی طلبکار است و همین موضوع سبب شد تا با او درگیر شویم و در اثر همین درگیری جان باخت. من می‌توانستم او را از خودروام بیرون بیندازم و متواری شوم، اما وجدانم اجازه نداد و خودم را تسلیم پلیس کردم.

در ادامه با دستور مقام قضایی، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان این سازمان علت مرگ را ضربات متعدد به سر متوفی اعلام کردند.

پس از اعترافات صریح متهم و تکمیل تحقیقات و همین طور گزارش پزشکی قانونی، کیفرخواست اتهام قتل، غصب عناوین دولتی و آدم‌ربایی صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

 

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها