کدخبر: 17640

تعرض به خبرنگار معروف در اینترنشنال | پوریا زراعتی مقصر است؟

علی علیزاده در توئیتی نوشته است:بگذارید یک خبر کاملا واقعی بگویم، آرمین خامه، کارمند اینترنشنال سال ۹۹ متهم به تعرض جنسی به یکی از همکاران زن شد.

یک فعال رسانه‌ای در توئیتر خود ضمن تکذیب فیلم منتشر شده از روایتی پرده برداشته است. پس از انتشار گزارشاتی از تجاوز جنسی پوریا زراعتی از مجریان شبکه تروریستی سعودی اینترنشنال، علی علیزاده فعال شبکه‌های اجتماعی روایت جدید دیگری را منتشر کرده است که مربوط به آرمین خامه از مدیران ارشد این شبکه تروریستی می‌باشد.

علی علیزاده در توئیتی نوشته است:بگذارید یک خبر کاملا واقعی بگویم، آرمین خامه، کارمند اینترنشنال سال ۹۹ متهم به تعرض جنسی به یکی از همکاران زن شد. کارمند زن با پرداخت حق‌السکوت بازخرید شد. آرمین خامه، اما به جای اخراج ترفیع و مدیر ارشد اینترنشنال شد!

سندش همین که این موضوع را دو سال پیش منتشر کردم و اینترنشنال که برای هر موضوع پیش پاافتاده‌ای تهدید به دادگاه میکند خفه خون گرفت و هیج واکنش حقوقی نشان نداد.

اکنون سوال ما این است که مدعیان حقوق بشر و آزادی زنان که بیش از دوماه است در ایران ناامنی‌هایی را ایجاد کرده اند، چرا با زنان و همکاران خود چنین رفتار‌های غیرانسانی را دارند؟

افشای تعرضات جنسی در شبکه‌های ضد انقلاب اتفاق تازه‌ای نیست، پیش از این صادق صبا رئیس شبکه بی‌بی‌سی فارسی نیز به همین دلیل از این شبکه انگلیسی اخراج شده است؛ صبا هم اکنون در شبکه تروریستی اینترنشنال مشغول کار است.

وضعیت شبکه صدای آمریکا (وابسته به سازمان سیا) نیز بر همین روال است، سال ۹۵ الهام ستاکی مجری این شبکه فاش کرد که مهدی فلاحتی سردبیر بخش خبر این شبکه قصد تجاوز به او را داشته است!

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها