کدخبر: 17747

تیم ملی کشته داد!

این جوان از اهالی منطقه "پشت کوه" شهرستان باشت و ساکن شهرک بلکوی یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بود که پس از باخت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر آمریکا دچار سکته شد و به بیمارستان امام سجاد شهر یاسوج منتقل می‌شود که جان خود را از دست داد.

«نیما شفیعی» از اهالی منطقه «پشت کوه» شهرستان باشت و ساکن شهرک بلکوی یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بود که پس از باخت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر آمریکا دچار سکته شد و جان خود را از دست داد.جوان ۱۸ ساله باشتی به خاطر باخت ایران برابر آمریکا درگذشت.

به گزارش ایسنا، این جوان از اهالی منطقه "پشت کوه" شهرستان باشت و ساکن شهرک بلکوی یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بود که پس از باخت تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ برابر آمریکا دچار سکته شد و به بیمارستان امام سجاد شهر یاسوج منتقل می‌شود که جان خود را از دست داد.

"علی‌محمد شفیعی"، پدر این جوان گفت: پس از نیمه اول بازی تیم ملی ایران با آمریکا زنگ زدند و به من اطلاع دادند که برای فرزندم مشکل ایجاد شده، وقتی رفتم بیمارستان تا فوت کرد و تلاش کادر درمان بیمارستان برای احیاء و نجات فرزندم بی نتیجه ماند.

وی افزود: روز چهارشنبه نهم آذر ماه ۱۴۰۱ نیز به پزشکی قانونی انتقال یافت و کالبدشکافی شد و سپس جسد به سردخانه منتقل شد.

شفیعی در خصوص علت فوت منتظر نظر، تحقیقات و بررسی‌های پزشکی قانونی، دستگاه‌ها و مراجع مربوطه در این زمینه هستیم، اظهارکرد: فرزندم نقاش بود و استعداد خوبی در زمینه نقاشی داشت.

مراسم تشییع و خاکسپاری «نیما شفیعی» ۱۸ ساله و متولد ۱۸ شهریورماه ۱۳۸۳ که نقاش بود، روز پنجشنبه در آرامستان شرف آباد یاسوج برگزار شد.

گفتنی است که در چارچوب هفته سوم رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و در گروه B این مسابقات، دو تیم ایران و آمریکا سه‌شنبه شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه الثمامه دوحه به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر شاگردان برهالتر به پایان رسید.

ارسال نظر: