کدخبر: 17766

قیمت سکه | قیمت سکه تمام بها | قیمت نیم سکه

قیمت سکه اوج گرفت | قیمت امروز 13 آذر 1401

فعالان بازار می گفتند در شرایط فعلی بازار سکه نوسانات قیمت دلار را به دقت رصد می کند.

 عده ای از معامله گران باور دارند در صورتی که نرخ دلار در بازار امروز صعودی شود این امر ممکن است بر قدرت سکه بازان افزایشی بیفزاید. به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت سکه روز گذشته یک رکورد دیگر را ثبت کرد و با ۸۰ هزار تومان افزایش به محدوده ۱۷ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان را لمس کرد.

با این حال سکه بازان در ادامه معاملات عصر دیروز نتوانستند به نیمه کانال مذکور برسند و از آن عبور کنند. فلز گران بهای داخلی عصر دیروز با ۵۰ هزار تومان کاهش نسبت به دو روز پیش در محدوده ۱۷میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

فعالان بازار می گفتند در شرایط فعلی بازار سکه نوسانات قیمت دلار را به دقت رصد می کند. قیمت دلار دیروز در مقایسه با روز پنجشنبه گذشته رنج بود.

عده ای از معامله گران باور دارند در صورتی که نرخ دلار در بازار امروز صعودی شود این امر ممکن است بر قدرت سکه بازان افزایشی بیفزاید.با این حال به نظر می رسد بازار ساز به راحتی اجازه صعود به دلار را نخواهد داد.

به نظر می رسد معامله‌گران دو دسته هستند، یک گروه می‌گویند سکه به اعداد پایین بدهکار است پس برمی‌گردد. یک گروه نیز معتقدند که سکه در ۱۷ میلیون و ۱۰۰ هزار، کف محکمی ساخته است و از آن‌جا حمایت می‌شود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها