کدخبر: 17855

خبر مهم از زندان های ایران | مواد مشکوک در زندان چیست؟

در این شرایط تحقیقات گسترده‌ای برای شناسایی اعضای این باند و عاملان ورود مواد ‌مخدر به زندان آغاز شد.

اعضای یک باند که با بلعیدن مواد ‌مخدر مقدار زیادی مواد ‌را وارد یکی از زندان‌ها کرده بودند با هوشیاری مأموران لو رفتند. از مدتی قبل مأموران زندان یکی از استان‌های شرقی کشور به اطلاعاتی دست یافتند که از قاچاق مواد مخدر به زندان حکایت داشت. اطلاعات به‌دست آمده نشان می‌داد اعضای یک باند حرفه‌ای با کمک زندانیانی که به مرخصی می‌روند و در حال رفت ‌و آمد به زندان هستند مواد ‌مخدر را وارد زندان کرده و به قیمت‌های گزافی می‌فروشند. 

در این شرایط تحقیقات گسترده‌ای برای شناسایی اعضای این باند و عاملان ورود مواد ‌مخدر به زندان آغاز شد. هرچند قاچاقچیان احتیاط زیادی به خرج دادند تا نقشه‌شان برملا نشود، اما سرانجام مأموران با استفاده از سرنخ‌هایی که به‌دست آورده بودند، موفق شدند اعضای این شبکه قاچاق مواد ‌مخدر را  شناسایی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه روز دوشنبه در جلسه شورای‌عالی قوه قضائیه، از دستگیری اعضای این باند به اتهام وارد کردن مواد ‌مخدر به زندان خبر داد و گفت: اعضای این شبکه، 7 نفر هستند 

که از طریق بلعیدن بسته‌های مواد ‌مخدر قصد وارد کردن بیش از 5کیلوگرم مواد ‌مخدر را به زندان داشتند، اما با هوشیاری مأموران دستگیر شدند.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها