کدخبر: 17996

علی دایی| مصاحبه جنجالی علی دایی | بیوگرافی علی دایی

عکس لو رفته از قیافه ی وحشت زده علی دایی | علی دایی به دردسر افتاد!!

حاشیه ی وحشتناک علی دایی را به خطر انداخت.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران بازداشت نشده است. این خبری است که روز گذشته محمد دایی، برادر علی دایی آن را تأیید کرد تا یکی از شایعات داغ این روز‌های فضای ورزشی تکذیب شود. دایی که چند هفته‌ای می‌شود در داستان دانش‌آموز اردبیلی حسابی مورد توجه قرار گرفته، با شایعات مختلفی دست‌و‌پنجه نرم کرده است. از حضورش در سقز تا شایعه بازداشتش توسط نیرو‌های امنیتی.

علی دایی

علی دایی مثل بسیاری از چهره‌های مشهور ایرانی به اتفاقات اخیر در ایران بی‌تفاوت نبوده است. او ابتدا در داستان مرگ مهسا امینی با گذاشتن چند استوری با خانواده او همدردی کرد و از مسئولان برای نشنیدن صدای مردم و حل‌نکردن مشکلات آن‌ها انتقاد کرد. چندی بعد ماجرای دیگری علی دایی را در کانون توجه قرار داد. او پس از بازگشت از استانبول، در فرودگاه امام، برای چند‌دقیقه‌ای بازخواست و پاسپورتش ضبط شد؛ موضوعی که اگرچه ابتدا واکنشی به آن نداشت، ولی بعد‌ها در گفتگو با یکی از رسانه‌های خارجی از این مورد انتقاد و ابراز ناراحتی کرد. اندکی بعد، ولی خبر رسید که پاسپورت دایی چند روز بعد به او برگردانده شده و به‌این‌ترتیب داستان حضورش در دادگاه انقلاب منتفی شده است.

با‌این‌حال، داستان اصلی که علی دایی را بیش از هر زمان دیگر بر سر زبان‌ها افتاد، مربوط به مرگ اسرا پناهی، دانش‌آموز اردبیلی بود. او با انتقاد از رفتار زننده با دانشجویان دانشگاه شریف، سکوت در آن ماجرا را دلیلی برای برخورد با دانش‌آموزان توصیف کرد. بعد از این اتفاقات قوه قضائیه از علی دایی خواست تا اگر سند و مدرکی مبنی بر مرگ این دانش‌آموز دارد، آن را ارائه کند. این مورد البته با تحلیل‌های مختلفی از سوی رسانه‌های نزدیک به دولت مواجه شد و بسیاری از همان طیف از علی دایی خواستند وارد جریانات این‌چنینی نشود.

در‌حالی‌که رفته‌رفته داستان علی دایی و اسرا پناهی در‌حال آرام‌گرفتن بود، به‌ناگاه شایعه شد که او قرار است برای حضور در مراسم چهلم مهسا امینی به سقز برود؛ موضوعی که سرآغازی بر شروع اتفاقات دیگر شد و حتی شایعه شد که دایی در این شهر حضور پیدا کرده و همین حضور سروصدای زیادی اطراف هتل محل سکونتش موجب شده است. این مورد، ولی خیلی زود از سوی طرفین، اول مسئولان شهر و دوم نزدیکان علی دایی تکذیب شد و خبر رسید که او در تهران است و اصلا از تهران خارج نشده است.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها