کدخبر: 18499

فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو ایران خودرو و سایپا

آغاز فروش فوری خودرو با شرایط ویژه | نتایج ثبت نام بهمن موتور اعلام شد

فروش فوری خودرو از این تاریخ با شرایط آسان و تحویل فوری آغاز شد.

گروه خودروسازی بهمن موتور طرح پیش‌ثبت‌نام فروش نقدی خود را هفته گذشته برگزار کرد. با این حال هنوز نتایج قرعه‌کشی آن مشخص نشده است. برخی متقاضیان تعلل در اعلام نتایج این شرکت را به طرح فروش فوق العاده ایران خودرو ارتباط می‌دهند. اما نتایج قرعه‌‌کشی بهمن موتور چه زمانی اعلام می‌شود؟

فروش فوری خودرو

گروه خودروسازی بهمن موتور در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، امکان پیش‌ثبت‌نام یک دستگاه از محصولات این شرکت را فراهم کرد.

این طرح برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، در قالب طرح فروش نقدی و به صورت آنلاین از روز شنبه، 10 دی 1401 تا پایان روز دوشنبه، 12 دی 1401، از طریق سایت فروش بهمن موتور برگزار شد. زمان تحویل خودروهای عرضه‌شده در این طرح 30 روز کاری اعلام شده است.

گرچه از زمان پایان ثبت‌نام این طرح هشت روز گذشته است، اما هنوز نتایج قرعه کشی بهمن موتور اعلام نشده است.

در این میان برخی متقاضیان می‌گویند بهمن موتور منتظر پایان طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو مانده تا مشتریان کمتری در طرح آبی‌های جاده مخصوص ثبت‌نام کنند.

روابط عمومی این گروه خودروسازی به تجارت‌نیوز پاسخ داد: امروز اعلام می‌شود که نتایج قرعه‌کشی چه زمانی در سایت iranecar.com منتشر می‌شود. اعلام این نتایج فردا یا پس‌فردا خواهد بود.

چه خودروهایی در این طرح عرضه شدند؟

در این طرح، خودروهای فیدلیتی تیپ 1، فیدلیتی تیپ 2، دیگنیتی پرستیژ و کارا دو کابین عرضه شدند. قیمت مصوب این خودروها به ترتیب، 884 میلیون، 859 میلیون، یک میلیارد و 120 میلیون و 337 میلیون تومان اعلام شد.

قیمت فیدلیتی بهتر است یا دیگنیتی؟

قیمت خودرو دیگنیتی از فیدلیتی بیشتر است. گران‌‌ترین فیدلیتی بازار 7 نفره است که 14 درصد معادل 210 میلیون تومان از قیمت دیگنیتی ارزان‌تر است.

از نظر اینکه هر سال چه میزان از ارزش خودرو کم می‌شود، فیدلیتی 7 نفره از مدل 5 نفره آن و دیگنیتی بهتر است. چرا که اختلاف قیمت فیدلیتی 7 نفره تولید امسال نسبت به پارسال 3.4 درصد است. اما این نسبت برای دو مدل خودرو دیگر 4.3 درصد است.

فروش خودرو

فروش فوری خودروحدادی ادامه گفت: در ماه‌های آتی گزارش‌هایی منتشر می‌شود که فعالان بازار با جزییات عملکرد این صندوق بیشتر آشنا شوند. لازم به ذکر است دارایی صندوق تثبیت از 6 همت به 12 همت افزایش یافته و خالص خرید صندوق تثبیت افزایش قابل توجهی یافته است.

حدادی گفت: 220 هزار نفر نماد سهام یار را خریداری کرده اند و برای این سهامداران اصل پول و 20 درصد سود در یک سال بعد تضمین شده است.

شرایط فروش اقساطی خودرو برای سه مدل MVM X22 ،MVM X33 و MVM X55 اعلام شد.

نمایندگی‌های فروش خودرو مدیران‌خودرو هم اکنون ۳ محصول اصلی این شرکت خودروسازی را با برند MVM به فروش می‌رسانند. این محصولات در کنار محصولات برند فونیکس به مشتریان مدیران خودرو عرضه می‌شود.

بر این اساس  علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید MVM X22، خرید MVM X33 و خرید MVM X55 از شرایط فروش این نمایندگی‌ها استفاده کنند.

در حال حاضر شرایط فروش اقساطی ام وی ام X22 با کمترین پیش‌پرداخت و اقساط بلندمدت در برخی مراکز فروش خودور برقرار است. برای خرید اقساطی MVM X22 می‌توانید از تسهیلات در نظر گرفته شده در این نمایندگی‌های فروش استفاده کنید. پرداخت تسهیلات برای خرید اقساطی ام وی ام X22 تا ۳ سال قابل بازپرداخت است. ام وی ام X۲۲ در حال حاضر در دو مدل دستی و اتوماتیک و با دو موتور به خریداران این خودرو عرضه می‌شود.

برای خرید ام وی ام X33 می‌توان از تسهیلات بلندمدت در نظر گرفته شده برای آن استفاده کرد. در حال حاضر ام وی ام X۳۳ در نمایندگی رسمی مدیران خودرو به شرایط اقساطی بلندمدت ۳ ساله عرضه می‌شود.

یکی از لوکس‌ترین خودروهای برند MVM یعنی X55 نیز دقیقاً با شرایط فروشی مشابه قابل خریداری برای علاقه‌مندان است. این خودرو امکانات بسیار خوبی را در بین رقبا عرضه می‌کند و به همین دلیل در بین شرایط فروش اقساطی MVM، جزو خودرو‌های محبوب است

برای استفاده از شرایط فروش اقساطی MVM X55 می‌توانید به سایت‌ نمایندگی رسمی مدیران خودرو مراجعه کنید. هم‌اکنون شرایط فروش اقساطی این خودرو با وام سه‌ساله نیز فراهم شده است.

 معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در نیمه دوم امسال قرعه کشی بر مبنای ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو نخواهد بود.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها