کدخبر: 18859

شغل‌های با درآمد بالای 20 میلیون تومان در تهران!

این ده شغل، درآمدهای بالای 20 میلیون تومان دارند!

در حال حاضر بسیاری از کارجویان و متخصصان برای پیدا کردن مشاغلی با حقوق 20 میلیون تومان جستجو می‌کنند. بررسی آگهی‌های استخدام نشان می‌دهد که  میزان دریافتی برخی از مشاغل متفاوت، 20 میلیون تومان است.

کاماپرس در ادامه 10 شغل با حقوق 20 میلیون تومان را براساس سایت جابینجا بررسی می‌کند؛

*یکی از شرکت‌های فعال در حوزه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت در جایگاه شغلی کارشناس سئو با حقوق 20 میلیون تومان استخدام می‌کند. فرد کارجو برای استخدام در این موقعیت شغلی باید به اصول سئو داخلی و خارجی، سئو محتوایی، ابزارهای سئو، مانیتور کردن، بررسی رقبا، تولید محتوا وبلاگ، بک لینک سازی و غیره تسلط داشته باشد.

*شرکت فعال در حوزه فولاد برای استخدام جایگاه شغلی مدیرفروش آگهی داده است. سابقه کار قابل استعلام در فروش فولاد، آشنایی کامل به بازاریابی دیجیتال، توانایی و قدرت حل مسئله، توانایی رصد بازار، توانایی پلن نویسی و غیره از توانایی‌های قید شده برای این موقعیت شغلی است.

*شرکت فعال در حوزه تجهیزات پزشکی برای موقعیت رئیس حسابداری استخدام می‌کند. فردی که در این شغل با حقوق 20 میلیون تومان استخدام خواهد شد باید توانایی‌هایی همچون تسلط به تنظیم صورت‌های مالی، آشنایی کامل با قوانین مالیاتی، آشنایی کامل با تنظیم لوایح، ارسال گزارشات قانونی و غیره داشته باشد.

*شرکت فعال در حوزه املاک و مستغلات برای جایگاه مهندس سرامیک استخدام می‌کند. حداقل سابقه کار اعلام شده برای این شغل کمتر از سه سال است و حداقل مدرک تحصیلی فرد باید کارشناسی باشد. میزان حقوق تعیین شده برای جایگاه شغلی مهندس سرامیک 20 میلیون تومان است.

*کارجو متخصص همچنین می‌تواند در جایگاه اسکرام مستر در شرکت فعال حوزه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت استخدام شود. از مهارت‌های تخصصی لازم برای این شغل می‌توان به مدیریت و برنامه‌ریزی انواع جلسات اسکرام، رفع نقاط ضعف فعالیت‌های تیم، تسلط به اصول و مفاهیم چابک، هدایت جلسات بازاندیشی، ایجاد فضای تعامل و غیره اشاره کرد.

*نیروی مالک محصول می‌تواند با شرکتی فعال در حوزه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت همکاری کند. از مهارت‌های قید شده برای این جایگاه می‌توان تسلط بر تحلیل سیستم‌های نرم‌افزاری، توانایی تولید خروجی‌های تحلیل، مدل‌سازی سیستم‌های نرم‌افزاری و غیره را نام برد.

*شرکت فعال در زمینه تولید و صنایع برای موقعیت شغلی سرپرست برنامه‌ریزی و تولید با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی صنایع استخدام می‌کند. تسلط به مفاهیم برنامه‌ریزی و کنترل تولید و مواد، توانمند در بکارگیری نرم‌افزارهای مجموعه آفیس، مهارت تخصصی در اندازه‌گیری و زمان‌سنجی، توانایی در مدیریت زمان و غیره از مهارت‌های موردنیاز این موقعیت شغلی است.

*مجموعه دیگر فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت در موقعیت شغلی کارشناس فنی هاستینگ با حقوق 20 میلیون تومان استخدام می‌کند. تسلط بر انواع پنل‌های هاستینگ، تسلط بر مفاهیم میزبانی وب، تسلط بر زیرساخت مجازی‌سازی VMware vCenter آشنایی به زبان انگلیسی، کار با سوئچ‌ها، کار با روترها و غیره از توانایی‌های موردنیاز برای این جایگاه است.

*شرکتی فعال در زمینه کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت در موقعیت شغلی متخصص DevOps با حقوق 20 میلیون تومان استخدام می‌کند. آشنایی با ابزارهای مانیتورینگ، تسلط به Git، Ci، Scrum و غیره از مهارت‌های موردنیاز این شغل است.

*یکی از شرکت‌های فعال در حوزه خودروسازی در جایگاه برنامه‌نویس Front-End با حقوق 20 میلیون تومان استخدام می‌کند. از مهارت‌هایی که کارجو باید دارا باشد می‌توان به برنامه‌نویسی با ReactJS، توانایی حل مشئله، آشنایی با UI و UX، تسلط به استفاده از REST API و غیره اشاره کرد.

ارسال نظر:

پربازدیدترین ها