کدخبر: 19145

قتل

همسر، برای انتقام از شوهرش، دو دختر خود را کشت!

ماجرای قتل وحشتناکی که پشت پرده عجیب و غریبی داشت!

یک زن در ویرجینیا به خاطر قتل دو دختر خردسالش مجرم شناخته شد. ورونیکا یانگ بلاد، 37 ساله، اعتراف کرده بود که فرزندانش، شارون کاسترو 15 ساله و بروکلین یانگ بلاد 5 ساله را به قتل رسانده است و در آن لحظه دچار جنون شده بود.

با این حال، هیئت منصفه متقاعد نشدند که بیماری روانی عامل اصلی قتل است.

یانگ بلاد، به دو فقره قتل درجه یک و دو مورد استفاده از سلاح گرم محکوم شد.

بر اساس این رسانه خبری، در طول محاکمه، کلسی گیل، دستیار دادستان مشترک المنافع شهرستان فیرفکس، یانگ بلاد را یک قاتل بدخواه، خودخواه و عمدی توصیف کرد. در حالی که دختر نوجوانش در حال مرگ بود، او با همسر سابقش، ران یانگ بلاد، تماس گرفت تا به او بگوید که از او متنفر است و او به بچه ها شلیک کرده است.

به گزارش واشنگتن پست، دادستان ها گفتند که کشتن بچه ها انتقام او از همسر سابقش بوده است.

گیل در سخنرانی پایانی گفت: «این پرونده فراتر از داشتن یک بیماری روانی است. این به خوبی فراتر از افسردگی است. این فراتر از PTSD است. این فراتر از خودکشی است.»

گیل به هیئت منصفه گفت که یانگ بلاد نه روز قبل از قتل یک تفنگ دستی خریده بود و به بچه‌هایش آدامس‌های خواب داده بود تا نتوانند جلوی داد و بیداد او را در آپارتمانشان در مک‌لین، ویرجینیا بگیرند.

به گزارش واشنگتن پست، بروکلین کوچک در محل حادثه بر اثر اصابت گلوله به سر جان خود را از دست داد.

شارون دو بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت - یک بار به پشت و یک بار در سینه - اما او آنقدر زنده ماند که با 911 تماس بگیرد و بگوید مادرش ماشه را کشیده است.

ارسال نظر: